Proč se na mne vrstevníci nedívají

Od: Datum: 23.08.14 11:15 odpovědí: 9 změna: 23.08.14 15:59

Ženy mě chválí,jak jsem ještě šikovná ženská .Ale nemohu se seznámit se žádným vrstevníkem.Když jsem si dala inzerát odpověděli úchylové a mladší zklamaní a ti,co vyskytují na inter.seznamkách jsou tam roky rokoucí divní muži,kteří se doma nudí ( většinu zadaní ) kteří si musí jen něco dokazovat skrytě na netu - s kamarádkami se setkám málo,každá máme svoje soukromí a přání- je to normální,jak nezůstat úplně sama i ve věku

Zdržte se arogantních urážlivých odpovědí...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.08.14 11:21
avatar

Dobrý den, možná se na Vás dívaji ti starší muži, ale o ty nemáte zájem. Nechci být urážlivý, ale od jistého věku si člověk (muž nebo žena) už nemůže moc vyskakovat a musí slevit ze svých požadavků. Ale, neznám Váš věk, neznám Váš vzhled a neznám spoustu dalších okolností, proč nezaujmete toho pravého. A Vy se díváte dobře a do očí? Zdravím!

doplněno 23.08.14 11:27:

Snad ještě - hodnocení kamarádek není pro Vás to podstatné. Vás by měl ohodnotit nějaký muž-kamarád. Chtělo by to mužský pohled a názor.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 23.08.14 11:24
avatar

Neuvedla jste věk. Vycházejte ale z faktu, že muži preferují spíš mladší partnerku. Třeba jen o pár let, ale mladší. Tím nemyslím komické extrémy o 30, 40 let.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wieve
Datum: 23.08.14 11:46

Že preferují muži mladší partnerku vím dobře,ale snad ne všichni,vždytˇto vidím kolem sebe,ale jak najít vrstevníka už fakt nevím,je to moje přání a zůstane asi navěky,nebo?

Datum: 23.08.14 11:27

Jak ráda bych Vám poradila.Myslím si,že byste měla občas vyjít s nějakou známou,nebo s kamarádkou mezi lidi,protože ony zase mají své známé,a tak se to nabaluje dále.Jistě máte známou ženu,která nemá rodinu-je jasné,že vdaná s Vámi nebude chodit.Také bych se poohlídla po nějakém zájmovém klubu,co Vás baví,nebo si např. zde na NETu dopisovat s nějakou kamarádkou,kkterou zde určitě najdete./Např.na FB je dobrý tematický blok :Babo raď 2,kde se setkávají kamarádky a probírají všechny možné problémy./To byste mohla zkusit.Já věřím,že to dopadne,musíte tomu ale jít trošičku naproti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wieve
Datum: 23.08.14 11:42

To už jsem zkoušela,ve velkoměstě nebydlím a ty kamarádky,co jsou osamělé by přivítaly také kamaráda ( i když to nepřiznají ) a tak jsem moc dlouho sama,ale málokdo tomu věří ...

Datum: 23.08.14 13:27

Záleží na vašem projevu, tady vidím jste ani nenapsala pozdrav a na konci hned píšete o zdržení arogantních a urážlivých opovědí, mám z toho dojem jisté urážlivosti, nebo nevím, jak to napsat. Všechno je jen o komunikaci. Kolik je vám let?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.14 14:39
avatar

To, že Vás ženy chválí je dobře, ale ne každá to musí myslet upřímně. Od určitého věku třeba mužům záleží spíše na tom, co z Vás vyzařuje, jak se chováte, jak přemýšlíte atd...Vzhled není všechno a jistě jsou i muži ve Vašem věku, kteří hledají partnerku. Jen ví jak by měla vypadat a jaká by měla být. Nehledejte na int. seznamkách, když na ně máte takovýto názor a poohlédněte se třeba po nějakém seznamovacím zájezdu pro nezadané...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.14 14:46
avatar

Já si myslím, že příčina není v těch ostatních, ale přímo v tobě. Chtělo by to trošku změnit myšlení. Ty totiž od všech ostatních očekáváš aroganci a urážky a z toho vychází tvoje reakce. Stavíš se podvědomě do pozoru, odmítáš si připustit, že je někdo upřímný. Podle toho reaguješ a ostatní tím odrazuješ. Já tohle cítím nejen z tohoto dotazu, ale i z jiných tvých příspěvků. Jsou to nepatrné detaily, které většinou přehlížíme, ale jsou tam a o něčem vypovídají. Zkus se nad tím zamyslet a dívat se na svět trošku jinýma očima.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 23.08.14 15:59
avatar

Musíte uvést věk, aspoň přibližně + nějaké základní charakteristiky, jinak se dál nedostaneme. To znamená vzhled, výška, hmotnost, kuřačka, preference týkající se partnerů. Čtete červenou knihovnu? Máte děti? Byla jste vdaná?

Z příspěvku mám pocit, že o sobě máte extrémně vysoké mínění a jste co se týká potenciálních partnerů extrémně náročná. Každého, kdo přesně nezapadá do Vašich měřítek hned označkujete jako úchyla, divného, zoufalce. To je naprosto špatný přístup. Setkávám se s tím u ženských často - myslí si, že život je červená knihovna a tak hledají jen dokonalost, kterou ale nenajdou a tak zůstávají samy. Nechápou, co dělají špatně. Přitom by stačilo být tolerantnější k nedokonalostem druhých a nehledat jen nějaký vysněný neexistující ideál.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.