Brno - rimini ( it ) -kde je mýtné v rakousku

Od: Datum: 22.08.14 15:00 odpovědí: 4 změna: 23.08.14 06:37

Dobrý den,

potřeboval bych poradit, vím že je v Rakousku dálniční známka, ale na některých úsecích je i placené mýtné viz odkaz http://www.rehurek.cz/blog/ra…rakousko-dalnicni-znamka.html

Jen by mě zajímalo, jestli nemá někdo zkušenost jestli jsou i trasy po cestě z BRNA-MIKULOV-WIEN-GRAZ-KLAGENFURT-VILLACH a hranice IT...nikde se nemůžu dopídit kde přesně dané úseky jsou.

Moc děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.14 15:11

Pokud se budete držet na dálnici A2, jako že asi ano, tak žádnou mítnici nepotkáte, stačí pouze dálniční známka.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 22.08.14 20:42

Zkušenost mám, do Rimini jezdím služebně, ale shodou okolností jsem tu právě teď s dětmi na dovče. Ale k věci - rakouskou známku kupuji klasickou 10 denní, nic dalšího v Rakousku netřeba. V Itálii za Villachem je vstupní mýtnice, kde vyfasujete lístek a pak mažete po dálnici až do Rimini. To má dva sjezdy - Rimini Nord - ten používám jen když jedu do severní části města -Bellaria nebo Viserbella, jinak sjíždím Rimini Sud, tam jsem v sobotu platil při sjezdu z dálnice 36€. Aktuálně jsem v Marebello, takže to mám kousíček od sjezdu.

Jinak jestli jedete též na dovču, tak doufám a přeji Vám, že tu budete mít stejně pěkně jako my celý týden - azurro jaxviňa, 30° a víc, za celý týden nekráplo. Vyšlo nám krásně i San Marino, stejně tak se dnes děti vyřádily v Mirabilandii - akorát tam byl hodně nátřesk, díky tomu, že ,,domorodci´´ mají celostátní dovolenou.

Ohodnoceno: 1x

Od: nikc®
Datum: 23.08.14 00:01

Tak Rimini mě zklamalo. Byla jsem tam letos a na koupání to tam vůbec nebylo.

doplněno 23.08.14 00:07:

Primorsko je lepší na koupání.

doplněno 23.08.14 23:20:

promon: Ne, málo vody v moři bylo a moc mrtvých much. Bellariva se to tam jmenovalo. Připomínalo mi to tam trochu Primorsko. U moře jsem byla bohužel jen jeden den. Byl to poznávací zájezd.

doplněno 23.08.14 23:37:

Vlastně byly přeháňky ten den u moře. Byla jsem tam na začátku července a celkově v Evropě bylo docela chladno.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.08.14 06:37

Tím myslíte, že tu byla zima? To byla asi smůla, já tu ještě nezažil v létě špatné počasí. Předloni jsme tu byli první týden v září a bylo pěkně, asi před třemi lety jsem tu byl na školení na tři týdny na přelomu září říjen a pršelo z toho asi dva dny, jinak jsme se máchali každý den večer. .

Ohodnoceno: 0x

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.