Pracovní agentury v Německu?

Od: Datum: 21.08.14 21:00 odpovědí: 4 změna: 22.08.14 23:05

Dobrý večer, bydlim v Chebu a chtěl bych pracovat v Německu..Neznáte nějaké pracovní agentury v Německu?byl sem se zaevidovat v jedný, ale chce to vic agentur...jsem automechanik, několik let sem dělala jeřábnika i vázače..Chtěl bych práci třeba do 50km od Chebu..Plno mých známých dělá v německu ale jsou to vesměs svářeči a zamečnící, těch tam potřebuji hodně...děkuji za veškeré info


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kjanik112*
Datum: 21.08.14 21:22

Práci si hledejte sám bez agentur. Nechte si od překladatele s kulatým razítkem přeložit doklady o vaší kvalifikaci a v Německu obcházejte dílny a závody. Řeknete, že hledáte práci a toto jsou doklady o Vaší kvalifikaci, oni si je přečtou. Budou-li Vás potřebovat, dají Vám formulář pro pracovní úřad a zavolají tam.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 21:47
avatar

Nenechte se okrádat agenturami, najděte si práci sám. Zadejte si inzeráty do německých pracovních portálů, jsou členěny podle spolkových zemí, takže můžete inzerovat cíleně tam, kde chcete pracovat.

Inzerce v pracovních portálech je zdarma, agenturám byste pravděpodobně musel platit.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: honza30
Datum: 22.08.14 08:03

Můžete mi dát nějaké adresy naty německé portály?vubec nevim..životopis v němčině mám udělány...do ty jedný agentury už sem jim dal, ale stejně se vubec neozývaji...

Datum: 22.08.14 23:05
avatar

de.Gigajob.comJobs.de Monster.deKleinanzeigen.de

Annonce.deStellenmarkt.deStellenanzeigen.deStellenangebote.deJobs.MeineStadt.de

Možností inzerce je víc, ale z hlavy si teď na další nevzpomenu. Pro možnost vložení inzerátu se všude musíte zaregistrovat.

Doporučuji si pro ten účel založit e-mail na de.Yahoo.com (e-mail bude jmeno@yahoo.de) nebo na Gmail.com. Nemám dobré zkušenosti se zobrazovaním e-mailů v němčině v českých freemailech.

Kromě toho nemusí koncovka.cz na některé zaměstnavatele působit dobře. E-mail si založte na jméno a příjmení bez diakritiky, s tečkou, pomlčkou nebo podtržítkem mezi jménem a příjmením.

Pokud budete sám odpovídat na nabídky, používejte v předmětu název pozice, o kterou se budete ucházet, nebo inzertní médium + číslo inzerátu.

Pokud byste potřeboval nějaké vzory pro CV a/nebo průvodní dopis, přidám pár odkazů i na ně.

A pozor na pravopisné chyby. Němečtí personalisté si na pravopis potrpí i u dělnických profesí.

------- Další odkazy:

Portál Eures

Burzy práce: – 29. září 2014 – Ústí nad Labem – 7. října 2014 – Karlovy Vary

Někde mám i kontakty na německé úřady práce, zkusím se po nich podívat, ale mám tak zaplněný PC, že si nejsem jista, jestli je najdu ...

------- Nechcete ten životopis zkontrolovat?

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.