Polypy v žaludku

Od: Datum: 21.08.14 10:52 odpovědí: 4 změna: 23.08.14 13:55

Včera mi byl vyšetřován žaludek a zase mi našli několik polypů. Vyštípali je a poslali na histologii. Nevím si rady, jak na to, aby se polypy nedělaly a také nevím proč se mi pořád dělají. Za rady všem předem děkuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ff
Datum: 22.08.14 10:52

Polypy jsou vředy ne?Ty se dělají když je překyselený žaludek?Tak brát léky na snížení vylučování kyseliny v žaludku.Nebo se dělají při špatné stravě.Lidi mají dnes zkažený i chutě,známý doktor říkal,že je plno rakovin žaludku z toho,že lidi moc solí a žerou plno xindlů s ečkama,salámy,uzeniny.Kafe

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.08.14 11:49

Náhodou o kafi se poslední roky začíná mluvit v superlativech. To bych tam neřadil.

Od: nikc®
Datum: 22.08.14 23:31

Kafe dráždí žaludek. Já kafe vůbec nemůžu. Bohužel. Moje známá doktorka na gastru kafe taky raději nepije. Asi ví, proč. Pak ještě čokoláda není dobrá na žaludek.

Od: ff
Datum: 23.08.14 13:55

kafe je xindl.V podstatě je to připálené semeno.Už jen ta barva ukazuje,že je to spálenina.Poslední výzkumy ukazují,že velká konzumace kávy vede k rakovině plic.Tomu věřím,známý byl silně závislý na kafi,musel ho mít ráno i večer a zemřel na raka plic.I když nikdy nekouřil

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.