Jak mluvit s přítelem o sexu?

Od: Datum: 21.08.14 10:10 odpovědí: 3 změna: 21.08.14 11:56
Dobrý den,mám přítele dva měsíce a před nedávnem jsme spolu měli pohl. styk, jenže problém je v tom ze o TOM vůbec nemluvíme a ja nevím jak nakopnout jeho a sebe aby jsme o tok spolu mluvili.Při styku jsem pokazde nahoře ale chtěla bych jinou polohu a nvm jak mu to říct. Jsme takoví stydlivi oba dva a tak bych chtěla poprosit o nějakou radu jak se ho mam na to zeptat nebo jak s nim o TOM mluvit. Děkuji za oodpovědi :)
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.14 10:31

Až budete mít oba dva dobrou náladu, tak to prostě prolomte, normálně to prošlápněte a je to, pak už se stydět nebudete.

Ideální je, dát si před tím nějakou tu sklenku, ale zase není dobré chlastat vždy, když si chcete promluvit o sexu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 11:11
avatar

Dobrý den. Pokud jste prolomili stydlivost mezi sebou a dopracovali jste se k pohlavnímu styku, pak se nestyďte spolu o tom i otevřeně hovořit. Bez komunikace nebude on vědět, že byste chtěla vyzkoušet jinou polohu atd. Pokud se máte rádi a záleží vám na sobě, pak překonejte ostych. V klidu si spolu sedněte, mluvte o svém vztahu, citech a naveďte řeč i na sexuální stránku věci. Přece chcete, aby to pro vás oba bylo co nejhezčí, že? A pokud ostych nepřekonáte, tak jednoduše zůstaňte příště při styku dole...Sladíte se, nebojte se toho..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 11:56
avatar

Jestli myslíte na polohu klasika, pak až budete příště nahoře přestaňte, lehněte si, překulte ho na sebe a řekněte : A teď pojď nahoru ty.

Jestli budete chtít polohu zezadu, pak udělejte totéž. Začněte nahoře, pak přestaňte, vystrčte na něj zadek a řekněte : A teď pojď nahoru ty. Asi mu do této polohy budete muset trochu pomoci rukou, protože nezkušený a nesmělý kluk se vám tam netrefí.

Jak na polohu 69 vám snad ani nemusím radit. Klidně převezměte iniciativu a začněte. Když zase bude nesmělý, pak se ho zeptejte : A co ty?

Však on se ten váš kluk osmělí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.