Nevím na čem jsem

Od: Datum: 20.08.14 20:15 odpovědí: 20 změna: 21.08.14 09:39
V sobotu na seznamce badoo mi napsal jeden chlápek je mu 37, mě 18 je rozvedený 4 roky a přiznal se že od té doby měl dost úletů a už ho to nebaví a chce vztah a někoho kdo ho bude mít rád. Vek mu nevadi. Líbil se mi, tak jsme si nějak začali psát, i volat na skype,on mi psal samý hezký věci hned jako zlatíčko, drahá, miláčku... momentálně byl odemě cca 170km ale chtěl zamnou přijet a poznat mě..tak v pondělí teda přijel. Před schuzkou mi psal takový hezký věci jako například: už jedu za tebou ženo mých snů apod. Při schůzce byl hrozně milý, pořád mi něčím lichotil, šli jsme do njaké kavárny, rozuměli jsme si, bylo nám spolu dobře tak se rozhodl že tady někde přespí na hotelu, spala jsem tam s ním, ale sex nebyl jen nějaké mazlení. Sám říkal že sex na první schůzce prostě nechce. Druhý den jsme šli ještě na snídani a pak oběd a potom odjel. Ted pojede za kamosem do Svycarska do nedele, ale domluvili jsme se ze az prijede tak si nekam vyrazime na vice dnu. Poděkoval mi za hezkou společnost a že až přijede domu tak napíše. Napsal mi něco jako: Uz jsem doma jdu spinkat zlato. Večer jsem mu ještě napsala co dělá a že na něj myslím. To neodepsal až pak v noci byl online na whatsapp přečetl si to, ale nepsal. Já jakožto žárlivka jak je u mě obvykly jsem bezmyšlenkovitě napsala: "Prectes si to a me neodepises? Asi si mel dalsi randicko s zenou tvych snu". To jsem psát asi neměla. Ráno mi odepsal že to četl v polospanku a ze hned z nej udelam hajzla. Po par hodinach jsem se mu omluvila, že na nej myslím apod.. Ale na to neodepisuje i když ho vidím online na mobilni aplikaci whatsapp. Myslíte že to je tak hrozny to co jsem mu napsala? Psala jsem to bezmyslenkovite v noci a pak se omluvila..Ted nevím co mám dělat, ale asi sem se do nej zamilovala. Včera jsem mu volala 2x nebral to. Dneska jsem mu napsala na dobrý ráno a nečekaně bez odpovědi pak ještě před chvílí nějaký "sloh" o tom že mě trápí že nevím co se stalo, jestli je uražený apod. Přečetl si to a nic. Už mu psát nebudu.Fakt nevím co mám dělat, už se mi jednou něco podobného stalo. Je nějaká šance že se ozve třeba až přijede od toho kámoše?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.14 20:24

myslím, že jo, teda já jsem mladší než ty, takže jsmm na tom se vzkušenostma ještě hůř ... ale myslím si, že kluci a hlavně chlapi se z toho potřebujou dostat, oni maj to svý ego a když jsi mu rekla, že měl rande s jinou asi se ho to dotklo, le on se vyřádí a třeba npíše, neznám ho, nemůžu posoudit, ale nezouffej ... vždycky je naděje a v tvem pripade velká... když jsem to tak četla, myslím, že je na tom podobně jako ty :))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.14 20:34
avatar

Holka, holka. Jak můžeš věřit hezkým a líbivým slovům z internetové seznamky? Vůbec se mu neomlouvej, nedělej ze sebe chudinku. Jsem si jistá, že ten chlap má doma ženu a pár dětí. A ty jsi taková - no prostě pro jeho radost. Z toho nic dobrého nekouká, tak se na nějaké scházení s tím týpkem vykašli.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.08.14 20:37

vidíte, to je strašně zajímavé :)) já jsem tady psala první názor... z toho co jsem vycetla z textu, co jsem si myslela a jak jsem si precetla váš, došlo mi že máte na 90procent pravdu ... Ale nikdy nevíte

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.14 20:51
avatar

Přesně jak píše eulalie! Vykašli se na to. Přesně vím, o co mu šlo. Můžeš být ráda, že tě na tom hotelu neznásilnil a nebo neudělal něco horšího, ale to tu nebudu psát. Už se s ním nescházej! Co jsi čekala od takového staršího chlapa, který nahání osmnáctky někde na netu. Mě by to strach nedovolil a ten hotel, to už byla stezka odvahy nejvyššího levelu. Víš, to že chlap napíše pár hezkých slov, to je sice hezké a dost ženských na to naletí a padnou mu kolem krku, ale to není nikdy všechno a může to vyjít z úst i té největší zrůdy chlapa, do kterého by to nikdy nikdo neřekl. Na to tě ale měli vychovat rodiče, abyses nesetkávala po hotelech s cizími muži. Mohl by to být tvůj otec. My ti to tady bohužel nezakážeme. Budu držet palce ať ti to dobře dopadne... a ať neskončíš špatně.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: petullka*
Datum: 20.08.14 20:39

Ne manzelku nema, to vím jistě bydlí jen se psem. A dceru má nevlastní a ta u nej taky nebydlí, jen tam je když není doma tak se stará o psa.

Datum: 20.08.14 20:48

Jo a jistě to víte jak a od koho? Z internetu? že to řekl? Nebuďte najivní, vždyť 18 Vám už bylo ;) vemte rozum do hrsti.

doplněno 20.08.14 21:08:

kapkanadeje: spíš bych řekl, že očekával sex, k tomu však nedošlo a tak se už neozývá, aby nevynakládal zbytečně moc úsilí, když jiná husička na to skočí hned

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.08.14 20:52
avatar

Petulko, víte to jistě? Odkud? Od něj? Nemůžete věřit člověku, kterého vůbec neznáte. I kdyby neměl manželku, může mít stálou partnerku, Vás může mít jen jako zpestření ...

To, co Vám líbí (zlatíčko, drahá, miláčku), Vás naopak mělo varovat. Člověk, který "na potkání" takto oslovuje, ve mně budí nedůvěru.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 20.08.14 20:53

Manželku mít nemusí, ale může mít takových jako ty několik. Třeba se mu líbilo, že bydlíš tak daleko a nemůžeš si ověřit, jak na tom je s rodinou. Jestli někoho má nebo ne. Nic si z toho nedělej.

doplněno 20.08.14 20:57:

Nebo dokonce nebydlí tak daleko, ale blíž. Ale kecá. Takových je na internetu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petullka*
Datum: 20.08.14 20:54

Videla jsem jeho byt, i si semnou volal v noci na webce, domlouvali jsme se že k němu budu jezdit i volal ty dcere když byl semnou jestli je všechno v pohodě apod takže v tomhle mám fakt jasno

Datum: 20.08.14 21:01
avatar

Teď myslíte tu dceru nevlastní nebo Vás? Věkově může být stejně stará jako Vy! A co jako, že víte jaký má byt? Vy nemáte jasno v ničem a už vidím, jak budete za pár dní něco hlásit na policii a předtím psát sem o radu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.14 21:05
avatar

Já z Vašeho příspěvku nemám dojem, že by si chtěl jen užít. Kdyby to chtěl, pak by s Vámi nejspíš ten sex měl. Já se spíše domnívám, že u něj nepřeskočila ta pověstná jiskra, nezaujala jste ho tak, jak doufal. Proto se rozloučil, odjel a už se sám neozval, neprojevil zájem o nic víc. Nemusí to znamenat, že je zadaný. Prostě nemusíte být ve skutečnosti tip ženy, s kterou si má co říct a s kterou je mu natolik dobře, aby stál o víc, než jen o jedno seznamovací setkání. A navíc jste se předvedla jako žárlivá stíhačka, což ho mohlo odradit úplně...Vyčkejte, jestli se sám ještě někdy ozve, jinak ho pusťte z hlavy. Jste bohatší zase o jednu životní zkušennost...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: petullka*
Datum: 20.08.14 21:08

Po tom co přijel domů tak ještě napsal, ale od toho co jsem mu v noci napsala tu žárlivou sms tak napsal jen že jsem z něj hned udělala hajzla a pak se nějak přestal ozývat

Od: petullka*
Datum: 20.08.14 21:12

I mi řekl před tím než odjel že na to badoo chodit už nebude a že to smaže, zatím tam nebyl no, ale fakt nevím co si o tom chování mám myslet

Datum: 20.08.14 21:19
avatar

petullko, hlavně jste se projevila jako šílená stíhačka - tohle v začátcích vztahu fakt odradí, protože takové chování v průběhu vztahu má tendenci sílit, ne slábnout. Takže momentálně si myslím, že je problém tady.

To, že bych mu nevěřila ani nos mezi očima, už Vám řekli jiní, nezaujímám o moc jiný postoj, ale to už je na Vás. Buďte opatrná.

Na druhou stranu, já se na seznamce seznámila s nynějším přítelem a i předtím už jsem pár schůzek měla za sebou, a jediný člověk, který mně v životě tahal za nos, byl muž, u kterého jsem půl roku bydlela jako chůva, než jsme se dali dohromady.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.14 22:58
avatar

Holka,holka naivní nevěř všemu co se Ti k věření předkládá

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 06:28
avatar

Jsi velice naivní. Člověka neznáš, může Ti nabulíkovat cokoliv ho napadne. Jsi celá vedle, že Ti říká "miláčku, zlatíčko, drahá..." Víš, jak to jde chlapovi, který v tom umí chodit, lehko od úst? Nevíš o něm nic, jak žije, s kým,ale hned s ním skotačíš.

Myslím si, že je to takový motýl, který si vybírá květinky a těch, na které si sedl, už má za sebou dost. Jsi prostě jedna z nich. Zkušeností má asi habaděj, navíc to, že je o 19 let starší než Ty také není nejlepší. Umí v tom prostě chodit, Tys podlehla a držela, jako hluchý vrata.

Nevolej mu, nepiš, nech to být a pokud neotěhotníš, buď ráda, že jsi z toho divného vztahu tak lehce vyvázla.

Už jen, jak si protiřečí. Říká, že sex na 1. schůzce nechce a pak se s Tebou vyspí. Zásady má asi jen na to, aby měl co porušovat. Ber to prostě tak, že jsi jen jeho další zářez na jeho ručnici. A příště buď opatrnější. Nežijeme sice už v 19.století, ale je vždycky lepší, když se žena chová kapánek zdrženlivě, než když dá najevo, že je kdykoli k čemukoli ochotná. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 

 

Od: kutululu
Datum: 21.08.14 07:29

Asi jsem ze staré školy, ale já osobně si myslím, že na první schůzce by se mělo zachovat takové to dekórum nedostupnosti a ti dva by se spolu ani neměli mazlit a pokud už k tomu dojde, tak je očividné, že hledají vztah jen na sex, takže nevím co očekáváš, ale na vztah to asi nebude. A ještě po tom, co jsi mu napsala takovou zprávu jako stíhačka, tak se vůbec nedivím, že neodepisuje a chce z toho vycouvat. Být Tebou bych se určitě nevnucovala, nepsala mu a už vůbec né volala. Pokud i on má o Tebe zájem, tak se ještě ozve. Ale i tak se možná akorát spálíš, protože on v tom chodit umí a hledá naivní husičky (nic proti tobě), které může tahat za nos. A ještě jedna rada do budoucna, dávej si větší pozor, i když se ti člověk může zdát v pohodě a že si rozumíte, na první schůzce s ním určitě něchoď někam, kde budete jen vy dva spolu sami, nikdy nevíš, co se z člověka vyklube!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.08.14 08:03
avatar
Ten chlap je klasický rybář, nahodí siť a čeká, až se mu tam nějaká ryba chytne. Vážně si myslíš, že si byla jediná, komu napsal?
Prostě denně obepíše pár mladých nezkušených holek a čeká, která se chytne. Ty ses bohužel chytla. Holky v tvém věku pro zblbnutí pro něj lehký cíl a to on ví. Nebo si opravdu myslíš, že ti píše na Bado, protože hledá važný vztah s o tolik mladší slečnou?
A to, že ti nebere telefon ve Švýcarsku, může být dáno také tím, že tam nemusí být s kámošem, ale s někým docela jiným.
Ale třeba to tak nakonec nemusí vůbec být a vsichni se tu mýlíme, každopádně nikdy žádného chlapa nestíhej, ať už to s tebou myslí važně nebo ne. To je totiž ta nejsnažší cesta si muže zprotivit.
Na závěr bych dodal, že v tvém věku se nemáš za co stydět a tímto by sis měla projít. Potřebuješ zkušenosti do života, abys byla proti chlapům trochu obrběná a nesedla jím hned na jejich sladké řeči. A to se nejlíp získává tím, že sama zažijes, jací jsme svině. :)
Ohodnoceno: 1x
 
Od: kamilk4
Datum: 21.08.14 08:07

V 18-ti chodit na Badoo...?Tak to mně hlava nebere.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 09:39

Pusťte toho chlápka z hlavy. Proboha, je Vám 18, určitě máte na víc, než skončit s někým, kdo by mohl být Vašim otcem, oblbuje Vás romantickými slůvky a chová se nepředvítatelně.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.