Režijní průkazky na vlak

Od: Datum: 19.08.14 18:02 odpovědí: 5 změna: 20.08.14 10:21

Dobrý den

mohl by mi někdo prosím přibližně napsat kdy budou zrušeny tyto průkazky?

díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.14 21:23
avatar

Já myslím, že brzo to nebude, protože nádražáků je pořád hodně, i přes občasné propouštění a oni by se vzbouřili:) Možná se jim jen zvýší roční poplatky za režijky. Už ted je nemají úplně zadarmo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.14 07:17
avatar
Rád bych věděl co mi blb jako Buss platí z daní.
Dám 1000kč za sebe 1000za manželku a 750 za každé dítě. Za to si můžu dovolit ten luxus že nemusim běžet k okýnku kupovat lístek. Kamkoli jedeme jako rodina ale stejně jedeme autem takže sám ročně projedu tak 400 a to ještě většinou na povinná školení organizovaná zaměstnavatelem na což vy dostáváte cesťák a diety.
Osobně bych na 100% uvítal návrat jízdenek za režijní jízdné jako to bylo od časů první republiky, aby mi kdejaký trouba nemohl vyčítat že jezdím za jeho daně. A jestli mi bude nějaký takyKalousek závidět stravenky tak ať si zkusí sehnat teplé jídlo o svátku někde mezi poli a pak si na mě vzpomene v teple podnikové jídelny u gulášku na který mu přispívá jeho zaměstnavatel z "našich" daní. Tedy z daňových odpisů.
doplněno 20.08.14 07:22: Sorry za toho blba, ale závistivci jako vy mi vždycky zvednou mandle. Každé zaměstnání má svoje klady a mínusy tak nechápu proč bysme si měli navzájem závidět těch pár drobných výhod které si zaměstnanci dokázali na vedení vyhádat.
Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 20.08.14 08:49

No hele ono 1000,- za cestování celý rok vlakem není až tak moc. Že to někdo nevyužívá... Je to velmi příjemný benefit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 20.08.14 09:30
avatar

No,ono cestování celý rok? Na to není při těch šichtách vůbec čas.Denní,noční,12.víkendy,svátky Štědrý den noční,Nový rok denní, přes léto i 15 směn za 21 dní a to 12-ti hod. ! Jen si to zkuste např 4x12 denní za sebou, 3x noční 12 za sebou,jistě by jste to vše ráda pro ten benefit dělala! Dám 1000,-za režijku a projedu s bídou polovic,protože rovněž jezdíme autem,jelikož všude vlak nejezdí a tahejte bágly pro 4 lidi vlakem! A co benefity jinde,ty vás neštvou? Levnější elektřina pro zaměstnance některých společností,13+14 platy,peníze na dovolenou,v obchodech nákupy bez daně pro vybrané osoby,levnější půjčky a hypotéky pro zaměstnance některých pojišťoven a spořitelen,chlebíčky za 5,- gulášek za 25,- ve vybraných jídelnách-tam ,,nahoře,,s možností vzít i rodině domů a neposledně velká skupina lidí,co mají léky zadarmo,ošetření na pohotovosti nemusí platit ,jen vytáhnou papír z úřadu atd.,atd., jistě by si mnozí vzpomněli i na další benefity vybraných skupin.Kdysi si lidé tolik nezáviděli,sedláci tak akorát když měl ten druhý na dvoře větší kupu hnoje,protože měl více na hnojení pole,tím pádem předpoklad větší úrody,ale tu dřinu za tím,co musí na poli vykonat,to už vidí málokdo!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.08.14 10:21

Ahoj.Proč by měli být zrušeny? U jiných firem mají benefity o kterých se nám ani nezdálo.Nebo policajti dostávají po odchodu osobní důchod.Vojáci z povolání příspěvek na bydlení a o poslancích nemluvím.Já jsem využíval režíjku hojně a kdo z nádražáku cestuje často tak se vyplatí.Nikdo nevidí jak třeba u posunu musí za každého počasí dělat dvanáctky aj.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.