Co dělám špatně, že jsem ještě neměl holku?

Od: Datum: 19.08.14 16:36 odpovědí: 23 změna: 04.11.14 20:09

Můžu si vůbec někdy najít holku, když nechodím chlastat. Známý žádný nemám, protože se se mnou nikdo nechce bavit a ještě se mi nikdy nestalo, že by mi holka řekla něco víc jak ahoj, i když s ostatníma se baví? Co dělám špatně, že jsem ještě nikdy žádnou holku neměl? Je mi 20 let :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.14 16:39

- nechlastáš

- nemáš známé

- víc nevím neznám tě

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.08.14 16:46

Není otázkou, co děláš špatně, že ještě nemáš holku.

Otázkou je, co děláš špatně, že se s tebou nikdo nebaví a nemáš známé, v přímém důsledku tedy minimální šanci se seznamovat. Jak se chováš?

Datum: 19.08.14 16:49

Co všechno jste již udělal proto, abyste si děvče našel? Jak se Vy sám snažíte zaujmout a probudit zájem o Vaší osobu u opačného pohlaví? Je důležité to, co z Vás vyzařuje, jak se chováte atd. Nad tím se zamyslete, třeba se odpověď skrývá právě tam..Nemusíte chodit pít, abyste si našel děvče. Je spousta jiných zájmů...

Datum: 19.08.14 16:54

Pokud budeš sedět jen doma u kompu, tak se to nepoddá. Nehledej holku (primárně), hledej společnost. Osamělej kluk může uspět, ale v partě je to pro začátek jednodušší. Jasně, hospoda je jedna, ale nikoliv jediná možnost: Sport, kultura, brigády...

Datum: 19.08.14 17:22

Dobrá tohle asi bude trochu nepříjemná odpověď, ale není důvod chodit kolem a dělat, že to není důležité. Problém bude patrně ve tvém vzhledu jelikož pokud o tebe holka nezavadí tak pro ní nejsi na první pohled ničím přitažlivý. Tvá osobnost je taktéž důležitá ale to není to první co holka vidí a ihned pozná. Takže moje rada zní abys vzal rozum do hrsti a začal po téhle stránce se sebou něco dělat. Pokud toho nejsi schopný tak si nechej poradit... stylista, kadeřník, osobní trenér atp.

Datum: 19.08.14 17:32

Najdi si koníčky, sportuj, najdi si kamarády, choď se bavit. Nikdo přece neříká, že musíš žít jen v hospodě nebo na diskotéce a lejt do sebe jedno pivo za druhým. Většinou se známosti dělají náhodně nebo přes známé a kamarády. Proč se s tebou nechtějí bavit? Vzhled/vystupování? Nebo si nevěříš a jsi moc tichý? Změň to ;)

Od: matchelo
Datum: 19.08.14 17:55

jsme na tom uplně stejně jak ty s tím rozdílem že mě je už 24 :(

Od: jdp
Datum: 19.08.14 18:13

Souhlas s dalšími. Jsi divný pro své vrstevníky už tím, že nikam nechodíš, samozřejmě můžeš být i nelibého vzhledu, smradu atd. Až se zapojíš mezi své vrstevníky a budeš s nimi chodit do společnosti i chlastat, pak možná zjistíš, kde děláš chybu. Zde u compu to nevyřešíš. Dej odkaz na fotky a možná ti pak někdo řekne, více.

Datum: 19.08.14 18:41

já to mám takto s klukama ... :/ :) Kamarádská škatulka, ale já důvod vím, mým důvodem je postava
A jaktože nemáš známe? nesnažíš se nějaké najít?

Od: codelamspatne
Datum: 19.08.14 18:50

Nevím, nikdo se se mnou nebaví a ani nechce, ať už to bylo na základní nebo na střední škole, nebo teď v práci, nikdo o mě nemá zájem... Doma rodiče to taky nezajímá, tak se ptám tady, protože už nevím kdo jiný by mi to mohl říct... :/

Datum: 19.08.14 21:53

A Vy o někoho zájem máte? Jak jej dáváte najevo? Proč se s lidmi nebavíte? Nečekejte, že se něco změní, pokud to nezměníte sám.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.08.14 18:46

Prosím tě, buď v klidu ;) Jsi prostě jiný, než ostatní ve tvém věku, proto mezi ně nezapadáš, to znám Hlavně se ale neschovávej doma... Přece nemusíš chodit chlastat a trsat, když tě to nebaví, nepřizpůsobuj se ostatním, to je vážně blbost. Buď sám sebou a přestaň se bát. Pokud si nerozumíš s vrstevníky, tak si najdi starší přátelé, hele v době internetu vůbec není problém si najít zájmovou skupinu a v ní najít přátelé. Pokud se ti nedaří se seznámit s lidmi venku jen tak, zkus tedy ten internet a uvidíš (No samože to ale znamená mít internetové přátelé, to ne... Musí to být taková zájmová skupina, která jen stmelí lidi stejného koníčku, kteří se poté spolu schází hlavně v reálném životě). A tam by se ti mohlo podařit si třeba najít i tu přítelkyni ;)

Určitě by pomohlo, kdybys sem o sobě napsal více, aby tu nevznikaly zbytečné konspirační teorie ;)

Od: codelamspatne
Datum: 19.08.14 18:57

Je mi 20 let, mám maturitu, práci, vlastní auto a byt, nekouřím, nepiju, vzhled nevím (nemůžu posoudit), nesmrdím, hadry až na boty značkový nemám. Asi to bude tím, že jsem tichý, ale jak se mám začít bavit, když jsem se ještě nikdy s nikým nebavil a vtírat se někomu do konverzace, když k ní nemám ani co říct, nevím no, myslím si, že bych se tak akorát strapnil ještě víc...

Datum: 19.08.14 19:20

Ok, to vůbec nezní špatně, jen jsi prostě introvert Jaké máš koníčky a co rád děláš?

Od: horkosladkasym
Datum: 04.11.14 17:36

neděláte špatně nic - žijete ve špatný době

Od: asdasd123
Datum: 04.11.14 18:57

Vám bych dal medaili.

Od: buss®
Datum: 19.08.14 18:50

Nechodíš mezi lidi, nikdo po tobě nechce chlastat, jaké máš zájmy, jak umíš komunikovat, čím umíš zaujmout ... Všímej si ostatních, čím se odlišuješ. Je třeba umět mluvit, mluvit, mluvit,, ne čumět. Kopííruj.

Datum: 19.08.14 18:58

Píšeš, co neděláš a co nemáš. Kdybys napsal, co děláš a co máš, třeba za zájmy, koníčky, tak by se dalo posoudit, jestli to děláš dobře nebo špatně. Jinak těžko.

Datum: 19.08.14 19:44

Víš, jsi prostě asi ten typ kluka, co na první pohled holku nezaujme - protože nejsi alfa samec, chlastometr, extrabavič a grázlík. Tyto typy kluků a pak i mužů jdou na odbyt mezi holkama a ženama nejvíce. A takové ty tišší typy, co moc nejsou vidět, tak holt musejí vynaložit více práce na seznámení se. Zkus se zaměřit nějak na své zájmy a hledat dívku takto. Společné zájmy seznámily už mnoho párů. Ve dvaceti letech ještě zmeškáno nemáš.

Od: michal30
Datum: 04.11.14 17:49

Pod to bych se podepsal... Až na to, že ve 20 letech nemá zmeškáno - v tom věku leze testosteron i ušima a je škoda toho nevyužít :)

Datum: 04.11.14 17:47

Šmarjá, jak může být nějaký chlap vůbec sám? My máme na útulku samé baby a na rukou by vás nosily. :-D Choďte venčit do útulku, tam je to samá ženská. To samé na cvičáku nebo u koní. Doučujte matiku, dělejte sport, kde jsou nějaké ženy, dejte si inzerát s fotkou ap.

Čtěte, vzdělávejte se, žijte, aby se bylo o čem bavit, čím se naplnit. Ale, hlavně, neseďte doma. Tam žádná za vámi nedojde. A v hospodě můžete tak oslnit leda notoriky, když jim budete platit panáky, ale ne ženskou.

Datum: 04.11.14 19:18

Dal jsem bod, tomu druhému odstavci. Jinak bych píše hodil nějakou pochybnost o tom, zda ženský od útulku hledají chlapa, nebo spíše dávají nažrat svým pudům úchylnou péčí o němé tváře. Pokud vás zarazí slovo úchylnou, tak to je na dlouhou polemiku, ale za touto formulací si stojím.

Od: jer
Datum: 04.11.14 20:09

Nedelas spatne nic, bud svuj. Zahod trosku ostych a nestyd se komunikovat. Porid si nejakyho malyho pesana, holky z nej budou hotovy a budes mit hned tema na konverzaci. Chod s nim na prochazky, treba potkas taky nejakou pejskarku a bude pro tebe jednodussi navazat kontakt

doplněno 04.11.14 20:20:

Jo a nelituj se, trosku si zvedni sebevedomi. Zabehej si, nebo si najdi nejakou aktivitu, zajdi ke kadernici, udelej si radost nakupem obleceni, kup si parfem - proste o sebe trosku pecuj a hlavu vzhuru a oci na stopkach

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.