Jak poslat kamarádce balík?

Od: Datum: 19.08.14 13:10 odpovědí: 7 změna: 20.08.14 13:45
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak poslat balík ..., je to jen Pc hra ještě v obalu... Nevím nic ... Co vyplnit, co říct na poště a co na balik napsat :( , prosim poradte děkuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.08.14 13:13

Dobrý den, pokud je to placaté, tak si na poště kupte protinárazovou obálku (má uvnitř bublinkovou fólii) a pošlete to jako dopis. Takto jsem kdysi posílal i kazetu VHS a nebyl problém. Zdravím!

doplněno 19.08.14 13:22:

Jo jo, na to doporučení toho doporučení jsem zapomněl.

doplněno 19.08.14 13:27:

Vyplníte její adresu (příjemce) a svou (odesílatel) - na poště pracují lidé a ti Vám už poradí.

doplněno 19.08.14 13:36:

smilezcz - jestli jste dítě, tak si nechte poradit na té poště. Jestli nejste dítě, tak také.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.08.14 13:20

Jak píše @ben. Koupit bublinkovou obálku a do ni hru vložit. Osobně bych to poslal doporučeně, máte tak možnost zásilku sledovat a v případě ztráty lze nárokovat náhradu. V tomto případě do levého horníhu rohu napíšete svou adresu a vyplníte podací lístek. Předpokládám, že hru nebudete zasílat na dobírku.

Ohodnoceno: 1x

Od: smilescz
Datum: 19.08.14 13:24
Ja bych chtel aby to prislo k ni domu ... Nevim jak vyplnit zadnej listek ...
Datum: 19.08.14 13:28

Hele, promin ale určitě si inteligentní tvor a lístek zvládneš vyplnit podle údajů sám. Do kolonky Odesílatel napíšeš adresu odesílatele, do kolonky Adresát adresu příjemce. To je vše. Předpokládám, že obálku nadepsat umíš. Telefon a email do lístku vypisovat nemusíš, stačí jen ty adresy. Stejně tak kolonky dobírka a udaná cena se tě netýkají.

Ohodnoceno: 2x

Od: smilescz
Datum: 19.08.14 13:33
To jsem pochopil podaci liste a na obalku napsat nahoru doleva jen jeji adresu?
Datum: 19.08.14 13:34

Nene, nahoru doleva svou adresu, její adresu klasicky jak se adresy píší.

doplněno 19.08.14 13:37:

Poštovné se bude pohybovat do 40 Kč

Ohodnoceno: 3x

Datum: 20.08.14 13:45

Vysvětleno už bylo, netřeba znovu. Jen mi přišlo líto, že dnešní děti už ani neumí poslat pohled, nadepsat obálku, napsat dopis, vyplnit složenku a další, tak pro nás starší, triviální úkony. My jsme se to učili ve škole, kde jsme si museli prázdné tiskopisy (složenky, korespondenční lístky, telegramy a pod.) přinést a učili jsme se je vyplňovat. Zrovna tak jsme psali dopisy i s adresami na obálkách. Je fakt, že dneska už to není tolik potřeba, a mladí, resp. děti, s tím díky elektronice nepříjdou do styku. Pak ale příjde potřeba, a nezbývá než se poradit...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.