Líbím se mu?

Od: Datum: 18.08.14 18:24 odpovědí: 9 změna: 19.08.14 11:17

Ahoj líbí se mi jeden muž a připadá mi trochu,že já mu taky a tak se chci teda zeptat jestli se mu opravdu líbím! :)
např: dělala jsem mu másaž ruky a když jsem se na něho podívala dííval se stále na mě a né na ty ruce ale na mě i když jsem o tom nevěděla!Potom mi pořád něco nabízel jestli něchci pití i když jsem říkala,že mám. Když jsme se loučily obejmul mě a dal mi pusu (jeli jsme ješte se sestrou z dovolené byli to její známí) tak nevím ...poradtě prosím
děkuji :*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.08.14 18:27
avatar

Dobrý den, já bych řekl, že ano - koukal na Vás jak na svatý obrázek a riskoval tu ruku. Zdravím!

doplněno 18.08.14 18:38:

No, to je "trochu" problém. Co o něm víte? Není to dívkař? Zadaný nebo ženatý se závazkem?

Máte na něho kontakt nebo on na Vás? Zatím vyčkejte - když bude mít zájem, tak se ozve. A Vy zatím přemýšlejte, jak s tím potom naložíte - ale, setkat se znovu můžete. Vždy záleží na té ženě, kam to nechá dojít.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kristikristy
Datum: 18.08.14 18:33

děkuju :) to potěšilo ale je to trochu menší problém je zadaný! ale prostě já cítím,že se mu líbím!

Datum: 18.08.14 18:38
avatar

Dost velky problem.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kristikristy
Datum: 18.08.14 18:54

Vím o něm hodně,sestra mi říkala informace :)dívkař určitě není a je zadaný bez závazku!

Píšeme si na fb i na skype

Jeli s náma totiž do chorvatska a já se do něho nějak zamilovala a ta jeho přítelkyně je hodná a super ale hodně žárlivá jako strandu jsme se se všemi známými drželi za ruce (bylo nás tam víc) a když jsem se s ním držela za ruce ,tak pochvilce řekla: no to stačí :p a potom se ho zeptala chceš radši kristu nebo mně? a on ji řekl: jak chceš!

Takže je to komplikované ale když je člověk zamilovaný,tak už nemyslí jaksi na to,že má přítelkyni a já se s ní taky moc dobře znám :) :/

zdál se mi i o něm sen,že jsme se spolu líbali v nějakém malém domku v chorvatsku a já mu říkala ale co jana a on,že se to nedozví no a prostě tohle se mi zdálo(hned druhý den co jsme přijeli se mi to zdálo)

Od: ben®
Datum: 18.08.14 19:10
avatar

Dobrý den, tak, ono je to už v pokročilejším stádiu. No, nyní si musíte ujasnit, co od toho můžete očekávat a jestli to není jen přechodná prázdninová láska nebo poblouznění. Hloupé je, že znáte i tu jeho partnerku - to vypadá na vyškrábané oči. Komplikujete si život (a ne jen sobě), ale jestli do toho chcete jít (i za cenu ztrát), tak do toho jděte. Spousta lidí se rozchází kvůli někomu jinému a děti v tom nejsou. Ale, nechte to vyjádření na tom muži, aby se rozhodl on (snad by to bylo lepší, než ho uhnat). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hujer123*
Datum: 18.08.14 19:14

jestli ses na něj dívala při tom držení za ruce jako on na tebe při masáži, tak tu žárlivost jeho partnerky docela chápu. Kolik je ti let 16? Podle té otázky by mě fakt hodně překvapilo, kdyby ti bylo víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.14 20:51
avatar

Jestli se mu líbíš, na to ses měla zeptat přímo jeho. Tady to nikdo vědět určitě nebude. Ale pokud je zadaný, měla bys to respektovat a hledat zalíbení v nezadaném. Pokud má vztah s jinou, pak bych se od něj držela dál a nezkoumala, jestli se mu líbím, nebo ne. Tobě by to jistě také nebylo příjemné, kdybys měla vztah s chlapcem a myslela si na něj jiná a ona nemyslela na to, že on chodí s Tebou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kristikristy
Datum: 19.08.14 11:17

Děkuju za odpovědi,projdu si to hlavou :) Pěkný den všem

Datum: 19.08.14 00:01
avatar

Nelíbíš a pusť ho z hlavy! Nebo stojíš o to, aby ti za pár týdnů až měsíců poté, co ho odloudíš kamarádce, provedl to samé (nechal se od tebe odvést další dívkou)?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.