Vlasový vír

Od: Datum: 17.08.14 20:56 odpovědí: 6 změna: 18.08.14 06:38

Dobrý den, mám vzadu na hlavě takový " vlasový vír" něco jak kdyby z toho vyrůstaly vlasy do všech stran, prostě takové místo :D a připadá mi, že mi tam jde trochu vidět kůže? Je to pleš? nebo s tím máte taky zkušenosti

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.08.14 21:02

podle mě se děsíte zbytečně a je to naprosto normální místo jde jaksi vlasy nemají určený směr česáním zejména u mužů a rostou tak nějak do všech stran přičemž je mírně pokožka hlavy vidět. Je to takové "kolečko". Kolik vám je let. Děti to mají celkem běžně pokud vím.

Ohodnoceno: 1x

Od: chalupar96
Datum: 17.08.14 21:06

no, 19 mi je, nevim právě no.

Od: jar457
Datum: 17.08.14 21:32

Nevím, nidky sem s s tím nesetkal.

Datum: 17.08.14 22:36

U kratších vlasů je to zcela běžné; za pleš bych to rozhodně nepovažovala. :)

Datum: 17.08.14 23:00

Mám přesně to samý vzadu skoro na krku kde končí vlasy, je to trošku vopruz při stříhání to nějak upravit aby to vypadalo, ale s pleší to fakt nic společnýho nemá :)

Datum: 18.08.14 06:38

Můj bratr, aby neměl vlka, jak tomu říkal táta, musel nosit ofinku do čela. :-D Vlasy prostě nerostou jedním směrem. A když takhle rostou, neuděláte stejně nic. Ani ofinka, ani vlasy česané jedním směrem nic neřeší. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.