Obdarovat prodavačku

Od: Datum: 16.08.14 22:30 odpovědí: 8 změna: 18.08.14 14:09

Dobrý večer,

mám menší problém. Již delší dobu se mi líbí jedna prodavačka. Měl jsem teď na ni štěstí, a dvakrát po sobě jsem ji viděl na stejném místě jak rovná zboží. Vždy když ji vidím strašně se mi rozbuší srdce, líbí se mi na ní snad všechno. Bohužel se začátkem školního už nebudu tolik jezdit k babičce a nebudu mít tedy možnost navštěvovat ten obchod a vidět ji.

Mě je 15, ona je nejméně o 20 let starší takže vím že na kávu s ní asi můžu zapomenout, ale přesto bych ji rád dal vědět že se mi líbí.

Napadlo mě ji koupit čokoládu, jenže mám strach aby to nebrala jako nějakou recesi od puberťáka kterej tam v regálu vzal čokoládu a teď ji chce dát. Takže mě napadlo ji dát tu čokoládu i s účtenkou, vím že je to nevhodné, ale nevím jak jinak dokázat že jsem tu čokoládu koupil a je opravdu pro ni. A nebo květinu, ale zase mám strach že když půjdu do květinářství ona už tam nebude.

Poraďte tedy co mám dělat, mám ji koupit čokoládu a dát ji jen tak, mám strach z toho aby to nebrala jako žert a nedala ji třeba zpátky do regálu.

Předem díky za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 16.08.14 22:34

Určitě jí nedávej nic, co se v tom obchodě prodává, mohla by z toho mít problémy!
A jestli to myslíš vážně, tak si ji vyhlédni a pozvi ji třeba na zmrzlinu. Pokud je rozumná, tak Tě pochopí a ráda si s Tebou popovídá, jestli je jen hezká tak Tě ztrapní hned. Nečekej od toho žádný dlouhodobý vztah, ale klidně to zkus.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.08.14 22:37

No, když jí koupíš čokoládu v jejím obchodě (ale nejprve ji kup a zaplať a pak jí ji předej), tak tím nic nepokazíš. Jen si myslím, i když jsou některé na zajíčky, že si akorát pomyslí něco o postpuberťákovi, kterýmu hučí v kládě. Neber si to zle, mě v tvým věku taky hučelo... Že se ti rozbuší srdce v kalhotách ještě nemusí nic znamenat. Pozoruj hlavně nonverbální komunikaci mezi vámi dvěma... Jak vidíš že se k tobě chová?

Datum: 16.08.14 22:37

Jestli to myslíš vážně, tak jí kup kytku, připiš tam nějaké psaní (např. Pro vás od spokojeného zákazníka, nebo tak nějak). Kytka potěší každou ženu.

Ohodnoceno: 5x

Od: helena85
Datum: 16.08.14 22:42

Jo, rozhodně jí nedávej nic, co se v tom obchodě prodává - zaměstnanci musí často při příchodu do práce nahlašovat jaké "věci, které u nás v obchodě / skladě máme" mají s sebou.

Kytka potěší každou ženu, na druhou stranu, pokud je zadaná, tak si jí nemůže vzít domů.

Nejlepší asi bude koupit v jiném obchodě něco, co můžeš případně odnést domů a zkusit to přinést jiný den, kdyby tam mezitím už nebyla.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.08.14 06:10

Nedávej jí nic. Je to proti Tobě už zralá 35 letá paní, doma má třeba žárlivého manžela a několik dětí. A ta práce je prostě její povolání. Má být příjemná, milá, usměvavá...lidé k ní pak rádi chodí nakupovat.

A proč ji chceš vlastně obdarovat? Za to, že Ti podala pribináček?

Před odjezdem jí můžeš v prodejně podat ruku a říct, že už odjíždíš, že se Ti u ní dobře nakupovalo a že se těšíš na další prázdniny, kdy budeš zase jejím zákazníkem. Toť vše.

Počkej, za 2 roky Tě čekají taneční, tam budou děvčata jako kytičky, věkem k Tobě a na paní prodavačku si už vůbec nevzpomeneš.

Když to vezmeš obráceně: byl bys 40 letý manžel té 35leté prodavačky. Jak by se Ti líbilo, kdyby za ní chodili pubertální výrostci s dárky? Proto nedělej problémy ani jí, ani sobě. Jaga.

Ohodnoceno: 5x

Od: ben®
Datum: 17.08.14 06:24

Dobrý den, tak, jsou prázdniny a Vy jste u babičky v jiném městě, než bydlíte. Co na to říká babička, která tu paní možná zná (a její rodinu)? Možná ji zná i jako kamarádku Vaší matky, která je možná přibližně stejně stará. Možná ta paní má už syna ve Vašem věku - a byl by hned i kamarád. Jak by se Vám líbilo, kdyby za Vaší matkou chodil patnáctiletý chlapec? Takže, ponechte si tu paní jen jako krásnou představu svých krásných chvilek (asi jako hodně chlapců snilo o paní učitelce).

Zdravím!

Ohodnoceno: 3x

Od: jachym
Datum: 18.08.14 13:33

Co takhle kdyby si za ní šel k tý pokladně, a po vzoru jednoho klasika se jí zeptal, jestli nemá drobný za dvacet korun :)

Od: buss®
Datum: 18.08.14 14:09

Odjeď a zapomeň, jednou se tomu usměješ (možná). Co od ní očekáváváš, víš to? Nebo umíš říct paní, vy se mi líbíte?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.