Jak na živnost

Od: Datum: 16.08.14 15:21 odpovědí: 3 změna: 17.08.14 11:03

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, u nás v kraji je hodně různych velkých podniků, středně velkých firem a drobných firem s různým zaměřením, Uvažoval jsem o živnosti nebo o podnikání ale nevím v čem, nebo co bych jim mohl nabídnout.Úklidových firem, perzonálních agentůr atd. je tady dost.Svářečů,zedníků a dalších řemeslníků je tady si myslím taky dost.Nevíte v čem bych se mohl prosadit, jak bych byl pro ně prospěšný. Moc děkuji za odpovědi a přeji hezký den.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.14 15:24
avatar

To kdybych věděl, tak podnikám sám a neradím na poradně. Každopádně podnikat v něčem co umíte a nevařit z vody. A hlavně poctivě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 16.08.14 15:26

Vy pravděpodobně nechcete podnikat svou hlavou a nebo svýma rukama. Vy asi si chcete zřídit agenturu a zaměstnávat lidi. V čem podnikat? V tom, co umíte perfektně a to proto, abyste mohl po svých zaměstnancích presizní práci požadovat. My ale nevíme co znáte, co umíte, těžko radit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jap
Datum: 17.08.14 11:03

No ono je dneska plno šámonáků,co neumí vůbec nic a přitom se mají jako prasata v žitě.Hlavně že mají styky a jsou drzí.A hlavně peníze na rozjezd.Umí akorát organizovat práci druhým lidem.Což umí každý trouba ale ne každý trouba má kapitál pro rozjezd a známosti,styky

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.