Zrušení účtu v bance ze zahraničí

Od: Datum: 16.08.14 10:52 odpovědí: 1 změna: 16.08.14 21:49

Vie mi niekto poradiť ako zrušiť bežný študentský účet v ČSOB, ku ktorému bola vydaná embosovaná platobná karta VISA zo zahraničia? Nemám na ňom žiadne trvalé príkazy, ani nastavené inkaso. Účet už prakticky vôbec nepoužívam. Keď som rušila na ďiaľku poistenie platobnej karty, musela som poslať výpoveď s notárskym overením podpisu (vtedy som ešte bola na Slovensku). Lenže keďže teraz žijem v Portugalsku, tak jednak mi asi nebude chcieť notár overiť podpis na dokumente, ktorému nerozumie ani slovo, a keby som ho aj presvedčila, tak zase overenie v portugalčine mi zase nebudú akceptovať v banke...Úradné preklady stoja strašne veľa, tomu sa chcem vyhnúť. Pred odchodom som nechala notársky overiť generálnu plnú moc pre mamku, takže môže spravovať aj moje bankové účty...Ako teda von z tejto situácie tak, aby som nemusela cestovať cez pol Európy kvôli zrušeniu účtu?

VĎAKA!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kamilk4
Datum: 16.08.14 21:49

Pokuď dáš někomu za sebe plnou moc,tak to tedy může za tebe zrušit...k čemu by potom ta plná moc byla.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.