Začínající zemědělec

Od: Datum: 14.08.14 15:06 odpovědí: 2 změna: 15.08.14 00:53
Dobrý den, jsem začínající zemědělec a potřebuji navýšit plochu obhospodařované půdy ale potřebuji pozemek už na podzim abych mohl sázet česnek. Je šance získat výpovědí pozemky již teď pokud je má zemědělská firma sklizené? Nebo nějaká rada jak ukončit nájemní vztahy se zemědělskou firmou? Promiňte jsem začátečník a trochu v tom plavu Děkuji mnohokrát za rady :)
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 14.08.14 15:43

Pokud by jste chtěla vypovědět smlouvu jednostraně záleží na vypovědních lhutách které jsou ve smlouvě.Jinak se dá vypovědět nájemní smlova taky dohodou ale musí obě strany souhlasit

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.08.14 00:53
avatar

Žádnou smlouvu nelze "vypovědět dohodou", výpověď je něco jiného než ukončení nájemního vztahu dohodou. "Výpověď dohodou" neexistuje.

Bude-li zemědělská firma souhlasit, můžete nájemní vztah ukončit dohodou. Pokud souhlasit nebude, budete muset sáhnout k výpovědi.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.