Vstup na cizí pozemek a týrání zvíř

Od: Datum: 14.08.14 10:45 odpovědí: 2 změna: 14.08.14 12:35

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat zda mohu něco dělat s tím že nám na zahradu vniká neustále cizí pes který je agresivní. Majitel se k němu nechová zrovna nejlépe. Tento pes napadá lidi i zvířata neustále. S majitelem se o tom nedá mluvit a když tak ho zmlátí natolik že je mi jej líto, ale zdůvodu toho že se staráme o postiženého strýce, se bojím aby jej nenapadl. Jak se proti tomu mohu bránit?

K tomuto bych také chtěla připojit dotaz na týrání zvířat. Tento pán vždy týral zvířata, ale podle odborníků nejsou v takovém stavu aby se s tím něco dělo. Vlastní koně a před pár lety nechal klisnu gravidní umřít. Zrovna rodila a hříbě uvázlo na půl cesty on jej oběvil po 3 dnech kdy jim již nebylo pomoci a takto se stará o veškerá zvířata. Nedává jim vodu jen když si vzpomene, o potravě nemluvě a v zimě nemá skoro co jim dát.

Děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.14 12:06

Psa na své zahradě vyfoťte a fotografii s datem pořízení zašlete jako přílohu návrhu na zaháiení správního řízení o přestupku s tímto sousedem na příslušný obecní úřad.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 14.08.14 12:35

Ohraďte si řádně pozemek proti vnikání zvířat. Poptejte se u ochránců zvířat, jděte na obec, policii.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.