Reklama na sloupě

Od: Datum: 13.08.14 22:51 odpovědí: 3 změna: 14.08.14 08:24

Dobrý den, mám na svém pozemku u chodníku el. sloup..Chtěl bych se optat, zdali si na něj mohu dát svoji reklamu´´ řekněme 2x1m...bez oznámení ČEZu a nebo musím dát žádost..platí se za to něco ..Děkuji za odopověď- P


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.14 07:16
avatar

Našel jsem toto

Služebnost inženýrské sítě

§ 1267

(1) Služebnost inženýrské sítě zakládá právo vlastním nákladem a vhodným i bezpečným způsobem zřídit na služebném pozemku nebo přes něj vést vodovodní, kanalizační, energetické nebo jiné vedení, provozovat je a udržovat. Vlastník pozemku se zdrží všeho, co vede k ohrožení inženýrské sítě, a je-li to s ním předem projednáno, umožní oprávněné osobě vstup na pozemek po nezbytnou dobu a v nutném rozsahu za účelem prohlídky nebo údržby inženýrské sítě.

Když si tedy ČEZ usmyslí, že umístění reklamy ohrožuje inženýrskou síť (nevím, jak by měla, ale to je jedno) tak můžete mít problém. Raději bych to s něma projednal.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.08.14 08:11

Dobrý den.Sloup je majetekem ČEZu,musíte se domluvit spolu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.08.14 08:24

Dobrý den, sloup elektrického vedení není součást pozemku, tudíž, ačkoliv se nachází na Vašem pozemku, jedná se o věc ve vlastnictví třetí osoby - ČEZ. K umístění reklamy musíte mít tedy souhlas vlastníka sloupu.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.