Jak se odmilovat?

Od: Datum: 09.09.14 07:52 odpovědí: 8 změna: 09.09.14 16:30

Dobrý den,

potkal jsem úplně jednu skvělou slečnu, do které jsem se bezhlavě zamiloval. Vypadá to, že ona cítí totéž, ale já o ten vztah nestojím, protože se za 5 měsíců budu stejně 200km daleko stěhovat a na vztahy na dálku nevěřím.

Co se proti tomu dá dělat? Musím na ni myslet i během práce, sledování filmů, pořád... nemůžu ji vypustit z hlavy.

Nechte to prosím v sekci ostatní, rodiče mají nějaký blokátor adres a když je v názvu URL slovo sex, tak mě to tam nepustí...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.09.14 07:58
Vy ji milujete a nestojite o ten vztah? To mi hlava nebere. Musite si vybrat...
Ohodnoceno: 0x

Od: olda50
Datum: 09.09.14 08:54

Nevím co je na tom k nepochopení - já si vybral - chci se odmilovat - já s tou slečnou ani nechodím. Jen ji mám plnou hlavu. Vídáme se každý den v práci a párkrát jsme si spolu vyšli.

Jenže za necelý půlrok se odstěhuju a nechci si proto nic začínat, protože bych ji pak musel takto ublížit (a i sobě).

Od: ben®
Datum: 09.09.14 07:58

Dobrý den, a co tomu nechat volný průběh, zvláště, když ta slečna spolupracuje? Proč si nezkusit vztah na pět měsíců, zvláště, když nevíte, jestli nebude nějaká změna nebo i ta slečna nebude chtít změnit působiště a být blíže (či až u Vás)? Odmilovat se je snad škoda.

Zdravím!

doplněno 09.09.14 09:17:

olda50 - tak to proberte s tou slečnou, aby jste znal její názor. Otázkou je, zda jste do sebe zamilovaní nebo jen přátelé. A to si zase můžete vyjasnit. Je to o komunikaci - nebo ty city v sobě musíte utlouct.

Datum: 09.09.14 09:05

Zdravím,

ta slečna má v plánu dále pracovat tam kde je (tam kde teď pracuji i já). Já se stěhuji 200km za lepším životem, protože pracovat v takovém zapadákově za minimálku už nechci. Mám na víc a konec tohoto vztahu beru jako jediné rozumné východisko. Ikdyž ve skutečnosti jsme jen přátelé. To je spíš takový vnitřní rozpor z mé strany.

Rozum mi velí odstěhovat se, srdce si ale myslí něco jiného - jenže já se v životě rozhoduji racionálně, nepodléhám emocím, ale když se člověk takhle zamiluje, tak se jeho vlastní tělo a mysl obrátí proti němu, snad víte jak to myslím.

Navíc mě do toho odstěhování tlačí i fakt, že musím finančně pomoct rodičům, jinak bohužel přijdou o dům, ale tohle nechci rozebírat.

Datum: 09.09.14 08:53
Já osobně se odmilovat neumím... a vztah na dálku mám. Člověk do kterého jsem se zamilovala žije ve Skotsku. Myslím, ze Láska hory přenáší...

Datum: 09.09.14 08:57

Zdravím,

mám špatnou zkušenost se vztahem na dálku. Nemělo to budoucnost. Viděli jsme se jednou za čas a byli jsme nešťastní, že nemůžeme cítit vzájemnou blízkost... proto se chci tohoto "vztahu" vzdát.

Datum: 09.09.14 09:19

Oldo, mozna tu zahazujes svou zivotni sanci. Treba se slecna za tebou po case pristehuje, kdyz uvidi, ze to s tebou klape. Mozna zjistis, ze to neklape a odmilujes se prirozenou cestou. Ja by jsem tomu urcite dal sanci. Take jsem mel vzah na dalku a vydali jsme se o vikendu. Proste jsem sedl na autobus a jel. Doted to povazuji za jedno z nejkrasnejsich obdobi meho zivota. Vztah vydrzel 7 let a ke konci jsme spolu zili v jedne domacnosti. Asi to neni rada, kterou chces slyset, ale snad to vezmes jako podmet k zamysleni. 200km v dnesni dobe nic neni. 3h cestovani.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.09.14 16:30

Škoda, že nevěříš. Přítel je ode mě skoro 150km daleko a klape to už pět let. korošvagrová chodí se Slovákem (a en je až u polských hranic, takže sakra daleko) , vidí se průměrně jednou za 14 dní, během prázdnin častěji. Jsou spolu téměř tři roky.

Kdo chce, hledá způsoby. Kdybys skutečně chtěl a slečnu miloval, tak to aspoň zkusíš. Jinak neboj, když se neuvidíte, časem ta zamilovanost odezní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.