Jak si propíchnout ucho

Od: Datum: 12.08.14 20:08 odpovědí: 6 změna: 12.08.14 21:12
Ahoj jak si doma co nejjednodušeji propíchnout ucho? Díky
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.14 20:12
avatar

Doma nijak. Měl by to udělat někdo zkušený. Na ušním boltci je hodně akupunkturních bodů, když bys je propíchl a měl tam náušnici, budeš bod stále dráždit... Je problém s tím zajít k dětskému lékaři, no předpokládám, že bys mohl být ještě dítě to 19 let.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.14 20:14
avatar

Doporučoval bych Vám, abyste si zašel/zašla raději k nějakému odporníkovi (vím, že u dětí to dělá obvodní lékař a u dospěláků to bude zřejmě dělat také nebo si zajít do nějakého piercingového studia). Pokud si ucho propíchnete špatně, hrozí vážné komplikace, které Vás mohou doprovázet po zbytek života.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.14 20:22

že je to nebezbečné to ti napíší druzí mi jsme si před hodně lety pícháli uši sychrajskama namočenýma v kořalce a pak jsme si je tam nechali pár dní vražené ale bolí to jak sviňa dnes bych takovou volov... už neudělal

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 12.08.14 20:24
avatar

Dobrý den, jako mladá náctiletá trubka jsem si takhle propíchla obyč jehlou, jenže ty jsou všechny tenké, takže to pak už ta náušnice stejně neprošla, bylo to moc krve, hodně bolesti a zbytečně, pak jsem stejně musela k profíkovi, ten udělal cvak a bylo to.. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.14 20:44

Uši mi píchali, když jsem chodila asi tak do 3. třídy. Pamatuju si, že jsem byla ve městě ve zlatnictví a tam mi je paní propíchla a já následně jsem si vybrala nové naušnice. Myslím, že to moc peněz nestálo. Jinak doma jsem si zkoušela propíchnout ještě jednu dírku, abych měla v jednom uchu dvě dírky. Měla jsem k tomu obyčejný špendlík. Bylo mi tak 13, takže jsem byla takové tele, že jsem si to vůbec píchala. Kupodivu mě to vůbec nebolelo, ale pak mi ucho napuchlo (sice potom splasklo, ale vypadalo to hrozně) a dotoho mě mamka pořádně seřvala :D :D , že jsem si mohla něco poškodit, protože je ucho velmi citlivé. Tak jsem tu náušnici po pulhodce od propíchnutí vyndala, a nechala následující dny dírku zarůst.

Takže jasná rada: Doma si ucho nepíchat !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.14 21:12
A jejda. Tak si udělám výlet no )
Díky ;)

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.