Jaké tůry na Štrbském plese?

Od: Datum: 12.08.14 14:16 odpovědí: 2 změna: 15.08.14 05:10

Dobrý den, jedu na dovolenou na Štrbské pleso. Poradí mi někdo ohledně pěkných turistických tras a procházek? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 14.08.14 22:50

Ani se nedivím, že na takovou otázku nemáte odpověď. Kdybyste napsal třeba - jedu do Vysokých Tater, tak vás rádci mohou nasměrovat na hezká místa. Ale vy jedete na jedno předem vybrané místo a to mi připomíná Václavák s tím rozdílem, že tůry i procházky jsou velice dobře značené nejen co do vzdálenosti, ale i jaký čas potřebujete ke zdolání tůry. Navíc internet je plný infa o Štrbském plese, takže nemá cenu se zde rozepisovat. Jen si nezapomeňte vyřídit doplňkové pojištění proti úrazu na vysokohorskou turistiku. Pojišťovny toto vyžadují i když si zlomíte nohu 15 m od chajdy.

Pozn. Je tam krásně, až na ty lidi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.08.14 05:10
avatar
Doplním ušku. Vystihla to přesně.
Pokud už projdete všechny trasy okolo Štrbského plesa, sedněte na električku Tatranské železnice a jeďte třeba do Tatranské Lomnice, nebo Starého Smokovce. I tam je mnoho možností, kam vyrazit. Zda po "rovině" jako třeba po Královské cestě z Lomnice na Hrebienok - procházka lesem a okolo Studenovodských a dalších vodopádů, spojená s případnou cestou lanovkou.. Nebo tůra z Lomnice nahoru pod lanovkou na Skalnaté pleso, a po Magistrále zase na Hrebienok.
Nepíšete nic o Vaší kondici. I ta je rozhodující.
Mnoho dobrých rád dostanete i na místě. Informační kanceláře jsou většinou hned na železniční stanici. I ve většině hotelů a ubytování Vám na recepci podají informace.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.