Puchýřky na rtech

Od: Datum: 12.08.14 08:54 odpovědí: 2 změna: 22.08.14 07:11

Zdravím, potřebovala bych poradit. Už asi tak dva měsíce se mi děje to, že mám strašně suché rty, které se olupují a okolo jsou zarudlé a pálí, tak si je namažu balzámem na rty a rázem se mi za pár hodin na nich všude udělají miniaturní puchýřky, které svědí a teče z nich hnis. Za pár hodin zase zmizí a mám suché rty, namažu je, udělají se puchýřky a takto to jde pořád dokola a dokola. Nevíte někdo co to může být a jak se toho zbavit? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: myse®
Datum: 12.08.14 09:50

bych to viděla na reakci na ten balzám na rty... Zkuste namazat kalcivou mast, ta docela zabírá...

občas používám i klasickou modrou Niveu v plechové krabičce... balzámy mi nesedí...

Ohodnoceno: 0x

Od: kutululu
Datum: 22.08.14 07:11

Tak balzám už nepoužívám 10 dní a stále se mi to opakuje dokola. V lékárně mi místo kalciovky doporučili bepanthen a panthenol na rty a ani jedno nepomohlo. Už jsem zoufalá, na suché rty nikdy netrpím, ani v zimě. Ale spíš než ty suché rty mě trápí proč se mi dělají ty puchýřky :( Nemohlo by to být, že jsem třeba na něco alergická? Na jídlo nebo cokoliv? Na kožním maj zrovna dovolenou, takže to ještě musím nějak vydržet...

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.