Při výměně krytu v obch. mi poškrábali mobil

Od: Datum: 10.08.14 18:00 odpovědí: 3 změna: 10.08.14 20:21

Dobrý den, stalo se mi, že jej poškrábali na mých starých částech, které jsem si nenechávala měnit, mám jej jen zčásti vyměněný. Vypadá to, že se to stalo proto, že něvěděli, jak některé části vyměnit a páčili je zvvenku, místo aby mobil rozšroubovali a vyměnili součástky vnitřkem, což je prý normálně bezproblémové. Ale každý mobil vypadá trochu jinak a jinak se opravuje, to chápu. Někdo na to šel zhurta a tak to dopadlo.

Jenže už je to asi 10 dní. Může mi prodejna, která to provádí, uznat takovouto reklamaci? Ŕeknou, že jsem si toho měla všimnout na místě. Jenže já se ještě doma pár dní domnívala, že je mobil od nich umazaný po práci, až jsem se dostala k tomu, že jej dám do pořádku, byla jsem překvapená, že je to sedřené a ne umazané. A to bohužel všechny části, které nebyly vyměněny, asi jsem neuvěřitelný smolař.

Je odřený, doslova otlučený, zboku, poškrábaný na stříbře podél celé klávesnice. A navíc mi vyměnili 2 boční tlačítka, která jsem vůbec nechtěla měnit (dala jsem jim totiž celý sáček drobných kousků na výměnu, s tím které maji a které nemají použít) a vyměnili je nakonec za horší, které nesedly a chrastí a ještě kvůli tomu je kolem nich mobil otlučený.

Dále jsem si nechala opravit nějaký problém v pantu, protože když jsem se sama pokoušela některé kryty měnit, tak jsem bohužel takovou černou spojku spodní a dolní části mobilu, jež byla v pantu mého V telefonu, nějak natrhla, takže ji museli měnit, protože obrazovka přestala fungovat, svítila jsen klávesnice. A víte, co za to vše vzali? 600,-! Včetně výměny někrerých částí krytů no a těch odřenin.

Co se na to dá říci, že? Jenže jak s nimi smlouvat? Zůstal mi takový mobil a ještě jsem o 600,- chudší!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zztop*
Datum: 10.08.14 18:16

Měla jste si ho prohlédnout a případně hned při převzetí reklamovat takle vám řeknou, že jste si to udělala sama a pošlou vás někam na stopro.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 10.08.14 18:54
avatar

Nikdo soudný neuvěří, že jsi převzala telefon s vadou, která je patrná na první pohled. I kdyby si toho v té prodejně byli vědomi, tak to nikdy nepřiznají.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 10.08.14 20:21
avatar
toto ted nevyreklamujes. Mas smulu, mas si to kontrolovat hned.
Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.