Co sebou do nemocnice

Od: Datum: 08.08.14 18:57 odpovědí: 7 změna: 08.08.14 22:06

Ahojda co si mám vzít do nemocnice na dva dny?

Jeden den tam jedu a pak druhý mě operujou koleno a ten den bych snad měla jet domu když řikali dva dny.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 08.08.14 19:01

Pyžamo,kartáček na zuby a pastu,bačkory-pantofle,toaletní papír,ručník /osušku/,nějaké čtení -knihu,časopis,pití,něco na zub a to nejdůležitější - dobrou náladu ;)

doplněno 08.08.14 19:08:

Hřeben a malování - myslím šminky.To normální malování také můžeš :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.08.14 19:09

Rum

Ohodnoceno: 0x

Od: olaf71*
Datum: 08.08.14 19:11

já dostal před nástupem propozice, co si mám vzít s sebou. také jsem tam byl s kolenem.nástup ráno v 6,30, propuštěn v 16 hod. téhož dne. balená voda neperlivá, pantofle, ručník a náhradní trenky, kdybych se z toho po... :-D

rezervoval jsem si na ten den nadstandartní pokoj, jelikož mě operovali v nemocnici, kde jsem kdysi pracoval a jelikož jsem očekával návštěvy, tak abych nerušil ostatní

Od: pepakuk
Datum: 08.08.14 19:46

no to by to dopadlo ale dobrý nápad :)

Datum: 08.08.14 20:00

Ahoj.Na dva dny jen ty pantofle.Přece hned jdeš domů Vše tam jinak dostaneš...

Datum: 08.08.14 21:11

Momentálně zdravím z naší nemocnice, zlomený obratel a korzet :(, už včera mi sem rodiče přivezli nějaké věci a co jsem viděla u ostatních:

pyžamo, župan, čisté prádlo (pokud nechcete erární košilku:), pantofle, kartáček, pasta, hřeben, ručník a další hygienické potřeby, co používáte, toaleťák a mýdlo (ani jedno tu není, prý se to během návštěv krade), nabíječku na mobil, léky, pokud berete pravidelně, nějaké to rozptýlení.

Nevím, jak na "Vašem" oddělení (ale předpokládám, že budete stejně, jako já na ortopedii), můžeme tu mít i drobné jídlo, sladkosti, pití a různě. Jediné, co jsem nevydejchala, tak je mísa, takže mi byla udělena výjimka ;).

Přeji rychlé uzdravení.

Datum: 08.08.14 22:06

jedna noc a jeden den, to je tak málo, že není potřeba skoro nic (já mám jinak dlouhej seznam (s polovinou by mě nejspíš vyhodili)), ale na takhle krátko můžu už dodat asi jen něco na psaní + desky na ukládání papírů z nemocnice, možná šátek na oči, kdyby vadilo světlo na pokoji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.