Proč se na mě manželka mračí?

Od: Datum: 08.08.14 16:49 odpovědí: 12 změna: 11.08.14 15:13

Včéra mě manželka řekla jdi si na pivo a dnes se na mě mračí,co mám dělat?Na pivo chodím tak 1x za 2 měsíce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.14 16:55

Jak to tu máme vědět proč se na vás mračí. My s ní nežijeme. Otázkou taky je kolik těch piv či jiného alkoholu ve skutečnosti bylo a co jste pak případně prováděl.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.08.14 16:59

Něco jí vadí a dává vám to najevo. Zeptejte se jí proč se mračí a pak s tím něco dělejte.

Od: wamp®
Datum: 08.08.14 17:05

Sedni si ke compu,otevři si lahváče a začni přemýšlet,zda bys měl pro nás nějaký inteligentnější dotaz :-P

doplněno 08.08.14 17:20:

Pokud je to míněno vážně,tak si myslím,že bys jí měl při pátku také někam vzít.Třeba na dobrou večeři s dobrým vínkem !Proč Vy chlapi myslíte stále jen na sebe a své blaho? *zed*

Datum: 08.08.14 17:06

Ahoj. Jo hochu. Může to být čímkoliv. Třeba jsi jenom na to pívo šel pomalu, nebo naopak moc rychle. I jsi mohl potom něco páchat, nebo spáchat. Jestli se nebojíš, dej s ní řeč. Drž se dál, at můžeš prchnout.

Datum: 08.08.14 17:08
hod ji na postel a poradne ji pomiluj a bude se pak usmivat.
PS: dnes je svetovy den orgasmu.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.08.14 20:28

Buďto s udělal něco cos dělat neměl,

a nebo s neudělal něco, cos udělat měl.

A já jsem poslouchal ráno rakouské rádio a tam mluvili, že dneska je den koček (čtyřnohých).

O tom že by byl světový den orgasmu slyším prvně.

Datum: 08.08.14 21:37

To prostě manželky běžně dělají. Pokud by se nemračila, tak bys měl pocit, že je vše O.K. Správná manželka to nesmí naechat dojít tak daleko a musí stále tlačit na pilu

doplněno 08.08.14 21:38:

oprava: nechat

Ohodnoceno: 3x

Datum: 11.08.14 08:46

My nevidíme situaci, nevíme, jak se na Vás manželka mračí. Vyříkejte si to sami...

Datum: 11.08.14 10:56

Na světě musí být ve všem rovnováha.

Protože na mě se můj děda směje, tak aby to bylo vyrovnané, na vás se musí manželka mračit. Je to tak! *smich* Jaga.

Datum: 11.08.14 11:10

A nemělo to být takto? Přišel jsem za světla v pořádku domů. Akorát mi před barákem jakási mrcha šlápla na ruku. :-D

Datum: 11.08.14 14:43

no možná čekala že vám udělá radost a že potom něco bude a vy jste po návratu z hospody co pět minut letěl na WC a nakonec, místo nežností, jste se svalil jak žok, usnul u televize a začal chrápat.

Datum: 11.08.14 15:13
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.