Plat kameramana v Hollywoodu

Od: Datum: 07.08.14 23:16 odpovědí: 4 změna: 09.08.14 12:47

Kolik si vydělá kameraman v Hollywoodu, když točí filmy, jako např. Terminátor, Robocop, Batman, a další kvalitní snímky?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.14 23:41

neřeknu ti kolik si vydělá, ale kolik si nevydělá...120 kč na hodinu :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.08.14 23:45

Těžko říci kolik si vydělá, nejspíše podle smlouvy. Jen je otázka, co vše jsou kvalitní snímky.

Ohodnoceno: 0x

Od: lmgify
Datum: 08.08.14 08:47

Tyto platy asi budou plne smluvni (a dle smlouvy tajne). Kameraman, ktery pracuje se Spielbergem na nejake specialite, si pry vydela minimalne 20 tisic (dolaru) za den.

Platy se strasne v teto oblasti urcuji, protoze se udavaji jen prumery za celou profesi a udajne plati, ze male procento lidi vydelava strasne penize a celkove tak posunuje prumer vyrazne nahoru.

Precti si treba toto nebo toto.

Od: ruze®
Datum: 09.08.14 12:47

Jestli jsou Terminátor,Robocop,Batman kvalitní filmy,tak o tom by se dalo polemizovat,ale kolik vydělá kameraman v Hollywoodu mně opravdu netrápí.Spíš mně zajímá,kolik vydělám já a mí známí,blízcí a příbuzní aby všichni měli dost aspoň na zaplacení nájmu,inkasa a potravin.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.