Jak se bavit s klukem a vydržet s ním?

Od: Datum: 01.08.14 21:24 odpovědí: 10 změna: 02.08.14 15:39

Dobrý den,

je mi 20, nikdy jsem neměla kamarády a "chodila" jsem asi se třema klukama, jenže všechny "vztahy" probíhali tak, že jsme si chvilku povídali a pak do postele a dom (každej k sobě), jenže jsem zjistila že mýmu poslednímu to nevyhovuje takto, a že je velkej problém s tím, že si nemáme co říct a že je to problém u mě, vůbec nevím o čem mluvit. Celkem mě štve, že jsem to s ním pokazila ale už to asi nespravím :( Ted se bojím se s někým bavit ještě víc, vůbec nevím o čem mluvit a nebo o čem si psat. Nevíte jak bych tohle zlepšila?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.14 21:37

Pokud si nemáš s klukem co povídat, tak to nebude kluk pro tebe. Nerozumím dobře formulaci - ... .a pak do postele a dom (každej k sobě). Ty vztahy byly sexuální, nebo nee? Protože jestliže jste si chvíli povídali a pak sexovali a pak dom, tak se nediv, že ti každý vztah nevyšel. A pokud byly to vztahy platonické bez sexu, ale chyběla tam ta komunikace mezi tebou a klukem, tak holt jsi nenarazila na toho pravého. Nakonec, jestli tě kluk chce, tak by se měl snažit hlavně on něco povídat, ne? On by tě měl ukecávat a vykládat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.08.14 21:47

K ukecávání holky bych se nesnížil! :( nevím co s tím pořád lidi mají tak když nemá holka zájem tak nazdar,já se vnucovat nebudu ;) :-P

Ohodnoceno: 3x

Datum: 01.08.14 21:51

Aha, tak ty budeš asi takový ten vymydlený šamponek v růžovém tričečku. Takových kluků běhá všude habaděj. Nedomrlých, ale s nosem nahoru až k oblakům. A holka si ho poplácává po zadku a vede za ruku.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.08.14 22:03

Mozna je Mases vymydleny samponek, mozna neni, ale nahled na toto tema mate oba stejne "hodnotny". Uhanet holky je dnes uz opravdu spatny pristup. Pokud se oba nesnazi stejnym dilem, pak to nema budoucnost.

Ja uz se setkal i s devcaty, ktere mely problem se rozmluvit. Nic tak hrozneho na tom neni. Bud jsem obstaraval vetsinu konverzace ja, nebo jsme si nasli jine zpusoby, jak spolu travit cas i s minimem tlachani.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.08.14 03:27

Mohu se pod Amadea pouze podepsat...

Datum: 02.08.14 15:39

A proc bychom to prave my mely ukecavat a vykladat,komunikovat by meli oba, jinak nechapu jaky smysl ma vztah,mozna lepsi je jen , hup do postylky,

Od: ben®
Datum: 01.08.14 22:00

Dobrý den, toto zlepšíte vzděláváním se a získáváním znalostí i informací, které můžete pak použít v komunikaci. Ovšem, vyžaduje to čas, zájem a alespoň trochu inteligence. Zdravím!

doplněno 01.08.14 22:03:

No, nemáte koníčky, nemáte načteno, nemáte životní zkušenosti, nemáte znalosti, nemáte možná ani názor - tak si nemáte o čem povídat.

Ohodnoceno: 2x

Od: nevimnevim
Datum: 01.08.14 22:01

Jak jsem napsala, chvílu jsme si povídali pak nebylo o čem si povídat tak jsme pokračovali bez povídání a pak dom. Se všema jsem si neměla co říct=takže je problém ve mě, ale mýmu poslednímu takovej vztah nevyhovoval, takže bych s tím chtěla něco dělat, ale nevím co :(

Datum: 01.08.14 22:10

Trénujte prostě komunikaci, projevujte zájem o toho, na kom Vám záleží. Témat k povídání je hodně, takže se snažte být lepším komunikativním tipem...Aby se s Vámi ten druhý nenudil a Vy, abyste se o něm dozvěděla to podstatné.. Pokud mezi lidmi vázne komunikace, je vždy chyba na obou stranách. O komunikaci musí jevit zájem oba dva a není určitě těžké vymyslet si téma, o kterém se dá s druhým hovořit...

Od: lomax*
Datum: 01.08.14 23:10

Zkus si najít kluka s podobnými zájmy. Místo povídání spolu dělejte to, co máte oba rádi a možná už budete mít i o čem mluvit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.