Otázky do autoškoly

Od: Datum: 31.07.14 16:09 odpovědí: 4 změna: 31.07.14 17:40

Dobrý den, jde sehnat někde kompletní seznam otázek a odpovědí do autoškoly, na skupinu B. Spíš se mi jedná o nějakou knížku, nebo něco prostě na papíře, děkuji.

Našel jsem i tohle: http://www.dumknihy.cz/autosk…h-otazek-a-odpovedi-2013-2014

Tak jestli stím má někdo zkušenost a jsou opravdu stejné, totožné jak v testech?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.14 16:20

Dobrý den,

to co jste tu dával za odkaz. Mám doma. Učím se z toho. Zkoušky budu mít na konci srpna. Tak se uvidí. Podle mě je to stéjné. Obsah co je v té knize je totožný s testy, které jsou na https://etesty.mdcr.cz/Test.aspx A testy co jsou na těch web. stránkách, jsou stejné co budou u zkoušek

Ohodnoceno: 0x

Od: olaf71*
Datum: 31.07.14 16:46

já měl kdysi všechny testy k dispozici se zaškrtnutou správnou odpovědí. přesně tak jak byly, tak jsem je mohl dostat ke zkoušce. učil jsem se jen otázku a k ní správnou odpověď, ostatní odpovědi jsem nečetl,aby mě to nepletlo hlavu

Od: pepr®
Datum: 31.07.14 16:59

Když jsem, já dělal autoškolu, tak byla správná odpověď, až na jedinou vyjímku, vždy ta nejdelší nebo ta ve které bylo číslo nějaké značky :-D

doplněno 31.07.14 17:01:

Jinak k otázce, řekl bych, že to budou mít v každém knihkupectví.

Případně najít na Uložto a vytisknout. Třeba tady v PDF

Od: olaf71*
Datum: 31.07.14 17:40

ono to tak bývá u většiny testů.nejdelší odpověď = správná odpověď. tím myslím VZV, BOZP

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.