Jak na průjem?

Od: Datum: 30.07.14 09:33 odpovědí: 6 změna: 30.07.14 11:02

Ahoj, dneska mám jet na koně. Jenže asi od jedné hodiny večer mám každé 2-3 hodiny průjem... prosím co Vám nejlépe pomohlo? Už jsem měla černé uhlí, smectu, borůvky... a na koni to vážně nechci dostat ...děkuji za odpovědi !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 30.07.14 09:39

Dobrý den, tak, snad ještě hladovka, ale pít tekutiny, ale jinak bych ty koně odložil. Už jen ten stres, že "to dostanete" bude nepříjemný a může to i vyvolávat. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: ala1970*
Datum: 30.07.14 09:41

Záleží taky z čeho ten průjem máte, jestli třeba nemáte z grilování, zejména kuřecí maso. Ale určitě by vám pomohl encefuryl. Ale musela byste zajít za lékařem, je na předpis. Ale i ta je to lepší konzultovat s lékařem.

Ohodnoceno: 1x

Od: isteron
Datum: 30.07.14 10:54

Ala : ťažko ísť k lekárovi v takomto stave a čakať 3 hod. v čakárni.

Od: wamp®
Datum: 30.07.14 09:48

Ahoj.Koně bych také odložila...Jak chceš...Každopádně pít mátový čaj,ten uklidňuje žaludek,také ledovou Colu -nikoliv po sklenicích,nýbrž po doušcích.A v lékárně si kup Endiaron,je skvělý a zabírá prakticky ihned !

Od: isteron
Datum: 30.07.14 10:52

Asi črevná chrípka. Mne pomohli kvapky Hylak forte. A žalúdočný čaj.

Od: kutululu
Datum: 30.07.14 11:02

Já mám výborné zkušenosti s lékem Imodium. Zabírá prakticky hned, ale pozor na dávkování. Mohl by stačit snad jeden prášek, protože pak se zase může stát, že den dva budete mít zácpu ;) určitě přečíst příbalový leták.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.