Vygumovat si hlavu

Od: Datum: 29.07.14 12:57 odpovědí: 7 změna: 29.07.14 17:09

Zdarte lidi,

rozešla jsem se se svým přítelem. Stalo se, stává se a stávat bude. Včera to vyústilo v konečnou tečku. Ráno odjel do práce a já se rozhodla odjet někam si vygumovat hlavu. Co nejdál. Jižní Morava, můj cíl a tak prosím o vaše tipy, sbaleno mám na 3 noce, jen čekám na impuls kam vlastně vyrazit. Chtěla bych do hotelu, kde by nikomu nevadilo, že jsem sama, kde je hezky a neskáčou tam děti na hlavy. Pleas!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.07.14 13:09
avatar

Dobrý den, tak konečně jste zase svobodná a volná jako pták. Pokud máte auto, tak to udělejte jako v americkém filmu - jeďte někam a až se Vám tam bude líbit, tak si najděte ubytování na jednu noc. Další den se posunete zase jinam a znovu tam přespíte. Snad si trochu naplánujte okruh, aby byl návrat domů potom bližší. Jste nezávislá, tak toho využijte, než si zase někoho najdete a budete muset brát na něho ohledy. Štastnou cestu a zdravím!

doplněno 29.07.14 13:22:

Proč u silnice? U silnice bude cedule, že v okolí je krásný penzión na samotě (u lesa). Ale, bylo by to více zajímavé takto cestovat a nevědět, kde budete večer spát. A ČR není Amerika, tak je tu snad klidněji a ubytování je přehršel. Ale, já Vám to nenutím - byl to jen nápad.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nova
Datum: 29.07.14 13:17

Bene, jenže to by bylo ubytování u silnice. Mentalitu Američana nemám, už jen tohle rozhodnutí ve mne popřelo samu sebe, nikdy jsem tohle neudělala, ale vím jistě, že prostě musím.*tuc*

Datum: 29.07.14 13:40

Představuji si sebe co bych tak hledal. Být sám v jakémkoliv hotelu a sedět na pokoji by mi hlavu nevygumovalo. Tzn. chce to i nějaké odreagování. Toulání sám přírodou by v této situaci taky nebylo ono. Něco spojeného s kulturou a společ. akcemi, to by šlo. Tak zde bych našel akci a v lokalitě sháněl ubytování : http://www.jizni-morava.cz/?tpl=52&kat=94

Ohodnoceno: 3x
 
Od: nova
Datum: 29.07.14 13:49

Horáku to je pravda, že sama koukat do 4 stěn je jako promítat si film z minulosti. Zkusím něco najít z těch stránek.

Datum: 29.07.14 14:41
avatar

Dobrý den , zkuste třebas tábor pro dospělé, tam určitě "vypnete" a nudit se nebudete a přijdete na jiný myšlenky, takhle tlachat sama Vám hlavu nevyčistí určitě, pakliže nejste výjimečně silná osobnost. tady je malá ukázka a na FB najdete stránku ,kde se můžete přihlásit . Hodně štestí.


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.14 14:57
avatar
Buchlovice jsou jako dělané pro zbavení de splínu...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.14 17:09
avatar

Záleží, co hledáte. :) Pěkný a romantický je národní park Podyjí (ale není to asi úplně vhodné místo, abyste tam chodila sama), v blízkosti se nachází krásný hrad Bítov. Dále samozřejmě Pálava s pěkným městem Mikulovem, lednicko-valtický areál; dál na východ Uherské hradiště s Velehradem a zajímavým praslovanským skanzenem (opravdu zajímavým) atd. :) Jižní Morava je široký pojem a jako všude je i tady dost pěkných míst. :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.