Půjčka bez navýšení?

Od: Datum: 28.07.14 18:51 odpovědí: 7 změna: 29.07.14 12:47

Co je pravdy na tom, že první krátkodobá půjčka je zdarma a bez navýšení?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.07.14 18:58
avatar

Dobrý den, dovedu si to představit - půjčíte si první půjčku, špatně splácíte, přibude pokuta, potom vymáhání a exekuce - a další půjčku už Vám nikdo nedá. Takže, půjde jen o tu první půjčku. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lajla*
Datum: 28.07.14 19:25

Půjčka zdarma a bez navyšení? Jako bez úroků nebo co? Vůbec tohle existuje? Nebo je to nový trend, aby přilákaly klienty? Třeba mám půjčku u door financial a tam platím splátky zahrnující roční urokovou sazbu a rpsn. Mám pocit, že to má úplně každý, liší se jen procenta. Nebo možná, zdarma znamena to že neplatím poplatky třeba za vyřízení smlouvy? Fakt, moc tomu -zdarma a bez navýšení- nerozumím, mohl bys to vysvětlit?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.14 19:41
avatar

Je i není, získat klienta, jeho informace, znát jeho finanční návyky atd je velmi cenné, možná by mohli i něco odpustit :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 28.07.14 19:46

Nepíšete, který finanční ústav tohle nabízí, neznám žádný a ani půjčku nepotřebuji. Doplňte info.

Jen mne napadá, že kreditní karta je také forma půjčky zadarmo. Měsíc utrácíte peníze banky, svoje můžete někde úročit a pak jednorázově splatíte dluh, navíc dostanete bonus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.14 21:12

Ahoj. Přece to je tak jednoduché. V každým případě půjde o nebankovní finanční instituci a ta komukoliv tu prvotní malou půjčku ráda dá. Vrátit 1000 až 5 000Kč nemusí být pro začátek žádný problém. Ani si to několikrát zopakovat. Ale, nakonec si ten čapanej nešťastník vezme o něco víc. A pak mu ta darebná intituce udělá nějaké potíže se splácením, a už se veze. Tohle není nic nového. Osobně bych zakázal činnost veškerým nebankovním firmám. A ty hry na telefon v televizích a erotické inzeráty s číslama začínající na 9 taky. A rozhodně by byla potřeba, umravnit domácí bankovní dcery svých zahraničních matek. Mnohdy se chovají jako ti nebankovní sičáci. Tak to alespoň vidím já.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.14 12:44
avatar

Dobrý dotaz. Jde o to ulovit klienta. Pujčka bez navýšení funguje úplně stejně, jako když pstruhovi hodíte žížalu na háčku. Pstruh spolkne žížalu a už ho máte, už ho držíte.

Oni ti bankéři, finančníci, pěnezoměnci, dohazovači, zprostředkovatelé a všichni ostatní šmelináři dobře vědí, že první pujčka nikdy není poslední.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 29.07.14 12:47

Je nabízena, vyzkoušejte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.