Masáže - chodíte? Máte rádi?

Od: Datum: 29.07.14 00:03 odpovědí: 19 změna: 29.07.14 18:23

Ahoj, máte rádi masáže? Jaké?
Chodíte na masáže? Celkem by mě zajímalo jaké máte zkušenosti s masážemi atd.
Hodně klientů názor neřekne přímo masérovi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sea*
Datum: 29.07.14 00:06

Dobrý večer. A Vy jste masér, proto se ptáte?

Ohodnoceno: 0x

Od: vladik*
Datum: 29.07.14 00:18

:)) Ano jsem, mně se však klienti vyjadřují, protože se jich cíleně ptám. Zajímají mě však jakékoliv zkušenosti s masážemi či názory, pocity...

Datum: 29.07.14 00:09

Chodím raději na baňky protože mi osobně vadí,že na mě sahá cizí člověk.Dále mi vadí i ta atmosféra.Snažím se pravidelně si dopřávat relax,takže mám za sebou lymfatické,klasické...ale proč je všude tolik světla a hudba tak potichu,že jde slyšet jak masér i já vzdycháme při masírování.Proč tam nemají jen čajové svíčky a jinak šero...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 29.07.14 00:18

:)

Děkuji za názor, tak to se podívejte na moje studio. Hudba akorát, tmavé plátěné žaluzie, jedno tlumené světlo. :P
U masáže nemluvím, pokud klient sám nezačne.

Od: jow
Datum: 29.07.14 01:01

Na masáže občas chodím, když masér pustí hudbu, řeknu, aby to vypnul, protože si chci odpočinout. Zrovna tak na masáži mám raději temněji. Svíčky nepotřebuji. Obecně je všude problém s teplotou vzduchu, protože mi časo "mrznou" záda. To nevyřeší ani deka na nohy.

Datum: 29.07.14 01:30

Můžete si říci, aby V8m masér provedl terapii hřejivou emulzí, nikoliv chladivou. Navíc nemasírovaná část těla by měla být zakryta dekou, plédem nebo něčím takovým.

Datum: 29.07.14 06:36

Ahoj.Chodíval jsem na masáže rád.Hudba mě nevadila a hovor s masérkou taky ne.Každá masérka je v praktikách masírování jiná.Nechával jsem si masírovat celá záda.Líbilo se mi u jedné,že před masáží mě záda nechala záda prohřát. Radši jdu k masérce než masérovi.Masáže jsou kažým rokem dražší.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.07.14 06:52

U masáží mi strašně vadí to, že musím mít hodně vytočenou hlavu, když v lehátku není výřez pro obličej. Mám ráda, když mi masér něco vysvětlí, proč to tak je, proč to dělá takhle. ;) Z duše nenávidím, když mluví o jiných klientech, ať už v dobrém nebo jako příklad abnormality nebo svého úspěchu. ;) Hodně štěstí *slunce*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.07.14 06:54
Chodíval jsem na masáže, ale už nechodím. Je to čím dál slabší. Potřebuji agresivní masáž a ne pohladit záda. To mi můžou udělat děti doma a za cukrle.
Ohodnoceno: 1x

Od: paw®
Datum: 29.07.14 07:45
Mam rad oboji. Masiruju nejvice pritelkyni a ona me (oba mame kurz). Ale pokud na masaz, tak nejspis k maserovi, ktery to umi. 50kg holcina, ktera mi pohladi zada me v tomto neuspokoji. Kdybych sel na masaz erotickou (s happy endem), tak to jedine tu holcinu .
Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.07.14 12:12

to lehátko mi taky vadí,když mám hlavu té díře,špatně se mi dýchá ,mám otlačený obličej,rozmazané oči a celý obličej pokrčený i mi trvá než"srovnám oči"jak vstanu,takže moc příjemně se na odchodu nikdy necítím.Raději bych hlavu na bok.Jen u jednoho jsem zažila paraván na převlečení,jinak i rehab.centru nic,jen v prostoru nějaká židle na přehození oblečení.Takže kultura minimální,neútulno.

Datum: 29.07.14 13:28

Asi záleží jakého, nebo jakou si vyberete masérku, a jaký druh masáže. Já chodím na masáže mnoho let a jsem s masérkami, které navštěvuj,i nadmíru spokojena. Je to pro mě relax, ale i po zdravotní stánce to potřebuji. Hlavně to musí být pravidelně, masáž jakákoliv jednou za čas nemá cenu... Já si vždy řeknu o poukaz k vánocům od dětí i od manžela a je to nejlepší dárek. Je pravda, že jsem vyzkoušela při pobytech v lázních, či welness pobytech různé masáže a každý má jiný způsob i dobu trvání a hlavně cenu té které masáže. Pro porovnání je to dobré. A v lázních mě masírovala mladá holčina tak 50 kg a bylo to na velmi profesionální úrovni...nic neošidila.

Od: pb®
Datum: 29.07.14 13:39
Masáže máme od práce v nějakém renomovaném studiu, jehož majitel byl i v televizi. Chodit jsem tam přestala, protože prý si mám vzít po masáži tabletu paralenu. A na to se můžu zvysoka vy, aby mě někdo tak rasil, že pak budu potřebovat analgetika. Masírovat se nechám od své kosmetičky, která v rámci ošetření masíruje obličej, šiji a ramena. Teče mi u toho slina blahem. Podle mě spokojený zákazník se vrací, nespokojený taktně mlčí, ale už ho neuvidíte.

Datum: 29.07.14 13:42

Díky za odpovědi, jste zlatí. Ani nevíte jak jsou to cenné informace. Pokračujte prosím. :)

Datum: 29.07.14 13:43

Chodím pravidelně, stále jeden maser, jsem spokojená a díky jemu se ještě hýbu.

Od: hm®
Datum: 29.07.14 15:17

Na masáži jsem nikdy nebyl a ani se nechystám. Nějak bych si připadal hrozně blbě, nejspíš bych se styděl, aby mě kdosi neznámý nějak intenzivně ošmatlával. V přítmí (nedejbože se svíčkou) bych si připadal jak v nepatřičném podniku (ale tam jsem taky nikdy nebyl, možná to tam vypadá úplně jinak :-D ), v ozářené místnosti zas jak v ordinaci. Každopádně ani v jednom případě by psychická pohoda nejspíš nenastala a celý dojem by ... taky nijak kloudný nenastal.

Ale vidím, že jsem asi naprostá rarita. :-|

Datum: 29.07.14 15:29

Nuru masáž. Párkrát do roka je to fajn zpestření ;)

Od: sarka321
Datum: 29.07.14 17:02

Ahoj, já také chodim na masáže.Chodím na celkovou masáž a je to výborný, vždycky jsi krásně odpočinu,mám skvělýho maséra, který pusti relaxační hudbu...Párkrát jsem také byla na medové masáží a na masáž plosky nohou...moc dobrý.ted v srpnu jdu znova a přemýšlím o aroma masáži.Masáže jsou skvělý, tělo jsi krásně odpočine...

Datum: 29.07.14 18:23

Jeden důležitý poznatek - masér by měl mít teplé ruce. Pokud je nemá takové sám od sebe, měl by si je před masáží nahřát, a ne se zahřívat o moje záda.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.