HIV pres strojek na holeni

Od: Datum: 28.07.14 14:24 odpovědí: 3 změna: 28.07.14 15:08
Dobrý den, je možnost nakažení se HIV přes holicí strojek na vousy,( elektrický, ne žiletkový) - nejprve jsem se oholil a poté strojek použil jako masturbátor - část na holeni se nedotkla penisu.
avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.07.14 14:33
 
avatar

nebudu komentovat vaše masturbační nápady *smich* ale... od koho by se dostal vir HIV na strojek? Tak jako tak, z vousů určitě ne.

 
Od: xart®
Datum: 28.07.14 14:44
 
avatar

Teoreticky byste se mohl nakazit, kdybyste použil holící strojek osoby nakažené virem HIV na němž by zůstala infikovaná krev, kterou byste si vetřel nějakou oděrkou do tváře. Ale pokud se domníváte, že HIV máte jen na hlavě, tak bych vám doporučil prostudovat nějakou publikaci či článek o tom, co je HIV a jak se přenáší. A raději si pořiďte strojek určený přímo k masturbaci ;), než vás napadne využít jiného domácího robota (ponorný mixér, mlýnek na maso aj.) pro ukojení vašich potřeb *smich* ... bude to určitě bezpečnější ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: cobrak*
Datum: 28.07.14 15:08
 

Dobrý den. Životnost HIV viru na vzduchu je pouze několik sekund. Tudíž ta pravděpodobnost je velmi nízká!

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.