Jak předejít smradu z vaginy?

Od: Datum: 26.07.14 15:19 odpovědí: 9 změna: 18.08.14 12:14

Dobrý den, zjistila jsem, že mě celkem dost páchne z vaginy, už se mi to párkrát stalo (ani umývání nepomohlo) a pak to třeba za pár dní přešlo, jenže nevím proč se to stane. Navíc ted jsem si začla s jedním klukem a tak bych tomuhle ráda nějak předešla. Jinak mě nic neštípe a umývám se 2x denně. Napadlo mě, jestli to nemůže byt nějakým jídlem nebo pitím. Ale už měnic nenapadá. Nevíte čím by to molo byt? předem děkuji za odpovědi .)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: roman80
Datum: 26.07.14 15:24

Dobrý den, To by mohla být reakce na na sperma. stalo se vám to po sexu ?

Ohodnoceno: 0x

Od: radsinikdo
Datum: 26.07.14 15:27

stávalo se mi to, když jsem ještě neměla sex, ted se mi to stalo po sexu s kondomem, já bez kondomu radši nic nedělám :)

Od: roman80
Datum: 26.07.14 15:31

Mohlo by to být lubrikačním gelem na kondomu, který podráždí vagínu a pak je cítit zápach i já jako muž to znám.

Datum: 26.07.14 16:19

Promiňte, je to sice velmi dikrétní téma, ale něco málo o tom vím. Moje žena právě nedávno s tímhle problémem trochu bojovala. Po pár dnech, kdy se to nelepšilo kontaktovala svého gynekologa, ten jí hned pozval na prohlídku, provedl vyšetření, výtěry a stěry sliznice a zjistil mírný kvasinkový zánět. Dá se to lehce léčit buď vaginálními gely, tabletami, nebo orálním antibiotikem, v případě, že je ten zánět větší. Doporučuji vám zavolat vašemu gynekologovi a konzultovat s ním ten problém.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 26.07.14 16:41

Tak já si myslím, že to jsou ty kvasinky. Určitě zajít na gyndu a doktor udělá prohlídku a následně něco doporučí. např. Canesten, Clotrimazol AL 100 cenově do 100 kč a tablety se zavádí pomocí aplikátoru. Mělo by to pomoci.

Datum: 26.07.14 16:46

Oproti kolegům se kloním spíše k chlamydiím. Kvasinková infekce svědí, pálí, pochva je zarudlá a objevuje se zbarvený výtok.

Umývat si "ji" pouze čistou vodou, nikdy ne sprchovými gely, mýdly apod. Nos i bavlněné prádlo. Uměliny, neprodyšné kalhoty, tanga zvlášť, k rozvoji poševních infekcí napomáhají. A nejez moc sladkého, to mají zrovna kvasinky rády.

Od: radsinikdo
Datum: 26.07.14 21:42

díky za rady, ale celkem mě to vyděsilo. Stávalo se mi to, když jsem s nikým nespala a nepoužívala jsem žádnej lurikamt na mýho uměláka-a taky jsem ho pravidelně umývala. A měla jsem s tím problém dnes ve 14 hodin ale asi od 20.00 nic, je to prostě problém na pár hodin, a kdybych chytla infekci, tak ta se snad projevuje furt bez přestávky, ne? Kdesi jsem četla, že spermie chutnají podle toho, co ten borec sní, a nemůže to byt u mě něco podobnýho? měla jsem česnekový bramboráky a cibulu s čímsi.

Datum: 18.08.14 12:14

A nejezdíš na koni? Znal jsem jednu dívku, která chodila do jízdárny a měla stejný problém.

Od: apolinka
Datum: 18.08.14 11:26

Každopádně návštěva lékaře.ten jediný vám dá spolehlivou odpověd.Musí to být velice nepříjemné.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.