Akutní průjem - léčba, prevence

Od: Datum: 26.07.14 13:34 odpovědí: 6 změna: 27.07.14 12:41

Ahoj, nevíte jak co nejrychleji zastavit akutní průjem způsobený stresem, nebo jinými podměty? Nebo mu účinně předcházet? (Nejde mi o průjem vyvolaný třeba bakteriemi atd) Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.07.14 13:43

Zdravím, tohle mám tak 1-3 do měsíce, používám běžný Endiaron nebo Smectu.

Předcházet mu lze, tréninkem sebeovládání, někdy fuguje i hluboké dýchání.

doplněno 26.07.14 14:07:

Zyvšovat psychickou odolnost, uvědomovat si, že tyhle situace jsem už zažila, že se vlastně nic neděje. Na některé opakující se aituace si jde zvyknout, na jiné, opravdu nárazové, nikoliv, ale lze příznaky potlačit. A naučit se správně dýchat, minimálně půlka lidí to neumí. Ideální je na to jóga, fakt ;).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.07.14 13:44

Ahoj, díky za odpověď, mohl by si mi napsat něco více o tom tréninku sebeovládání?

Od: wamp®
Datum: 26.07.14 13:58

Martinka *palec* Hluboké dýchání je na stres to nejlepší !

Od: paw®
Datum: 26.07.14 14:28

Mate pravdu zvysovat psychickou odolnost. Vrcholem teto snahy je dostat se do stavu charakterizovatelnym vetou "Hlavne se z toho nepo..." U me to prislo casem, kdy si clovek nejak zacne uvedomovat co je pro nej dulezite.

Datum: 26.07.14 13:51

Živočišné uhlí.

Od: ivik®
Datum: 26.07.14 15:09

Pořádnýho frťana( nebo dva)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.