Kam jít na vstupní prohlídku?

Od: Datum: 25.07.14 20:54 odpovědí: 6 změna: 25.07.14 22:27

Potřebuju zajít na vstupní prohlídku kvůli práci, ale musím jít ke svému lékaři, případně by mi to mohl napsat nějaký jiný praktický lékař? Jde o to, že pracuji v Praze, ale doktorku mám asi 200km od Prahy a moc se mi nehodí tam jet.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.14 21:00

muzes jit prakticky k jakemukoliv doktoru v okoli tveho bydliste (ktery prijima), i soukromemu jedine co potrebujes je vypis zdravotni dokumentace nebo kopii zdravotni karty.

Ohodnoceno: 2x

Od: olaf71*
Datum: 25.07.14 21:11

základem je výpis ze zdr. karty, za ten stejně zaplatíš aspoň 200kč. nám to v práci teď kompletně zaplatil zaměstnavatel. prohlídka má být myslím jednou za dva roky

Ohodnoceno: 2x

Od: dejvi
Datum: 25.07.14 21:13

Díky za odpovědi. Takže ve finále bych tam stejně musel jet pro ten výpis, tak nemá smysl to komplikovat. ;)

Datum: 25.07.14 21:20

Hodně zaměstnavatelů má své smluvní lékaře,tak se musí k nim.Jinak od svého obvoďáka.Vstupní prohlídku ti zaměstnavatel proplatí/slušný/.Výpis už ne.

Ohodnoceno: 0x

Od: ivik®
Datum: 25.07.14 22:22

Pokud si seženete v Praze doktora, který vás vezme, měl by si o kartu napsat a ten původní lékař mu ji pošle.Jinak si někteří lékaři zavedou svoji novou kartu.Měla jsem to např. u gynekologa, zubaře atd.

Datum: 25.07.14 22:27

ono zalezi doktor od doktora no. nejakej neni linej ten telefon zvedne a s tim prdchozim si to domluvi.. nejakej vas klidne prez pul republiky pozene protoze se mu s tim nechce s*at.. a jinej proste zalozi novou kartu a doplni tam co mu vy reknete..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.