Jak to chodi po zalozeni/koupi s.r.o

Od: Datum: 25.07.14 13:07 odpovědí: 1 změna: 25.07.14 14:21

Zdravim ctene radce, zejmena ty podnikatelske,

chystam, resp. jsem uprostred velkeho web projektu a dospel jsem do faze, kdy uvazuju o zalozeni firmy, ktera by to cele zastitovala, zajistovala vetsi duveryhodnost. Existuji spolecnosti, ktere prodavaji tzv. ready-made spolecnosti. Byl bych rad, kdyby mi nekdo znaly poradil, co se bude dit dale, kdybych takovou spolecnost koupil?

Predpokladam, ze se ze me automaticky stava?! Musim vest ucetnictvi i kdyz ze zacatku budou jen vydaje. Platit ono socko-zdravko?

Proste a jednoduse, mam firmu a co dal? :-D Existuji nejaci poradci resp. kde jit pro "drahou" radu?

Omlouvam se za tento lame dotaz, jsem tezky NEpodnikatel - ale verim, ze firma jednou bude generovat zisk.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: petr33
Datum: 25.07.14 14:21
Dal bych přednost založení nové s.r.o. před koupí ready made. Sociální platit vždy nemusíte, zdravotní ano. Záleží jakým způsobem si ze společnosti budete vyplácet příjem - těch možností je více. Obraťte se na advokáta nebo notáře, popřípadě specializovanou firmu, která vám s.r.o. založí na klíč.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.