Používáte lubrikační gely při sexu?

Od: Datum: 20.11.12 16:30 odpovědí: 6 změna: 20.11.12 21:02

Celkem by mě zajímalo zda používáte při sexu análním, či vaginálním lubrikační gel?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.12 16:45

Při vaginálním sexu lubrikační gel až takovou nutností není, neboť pochva se většinou zvlhčí sama, ale není to rozhodně na školu a mnohdy je to lepší než bez lubrikačního gelu.

Při análním sexu je lubrukační gel takřka nutností, neboť anál nemá schopnosti jako pochva a při nepoužití gelu to jednak může bolet, drhnout a celkově je to nepříjemné. Takže zde určitě ano.

Ohodnoceno: 1x

Od: 123456789abcd
Datum: 20.11.12 18:19

Lubrikační gely jsou na dvě věci. Na nic a na to druhé. Není nad klasickou toaletní vazelínu.

Od: tomasgulas
Datum: 20.11.12 19:58

Dááááám si ráno ráááád... :)

http://www.youtube.com/watch?…v=kRe5FeqvOXU&feature=related

Datum: 20.11.12 20:44

Tomáši, to je písnička mého mládí! Elektric mann forever! :-D

Od: tomasgulas
Datum: 20.11.12 21:02

Já se tedy přiznám, že mi přijde strašnááá *haha* Asi jako by hrál Mirek Dušín na cimbál a souložil u toho Rychlonožku.

Ale kamarád z ní byl kdysi unešený, tak jsem si na ni vzpomněl :)

Od: ladaadal*
Datum: 20.11.12 20:14

Kubo, jen tě malinko opravím - je fůra žen, které mají funkci zvlhnutí vagíny značně omezenu někdy i úplně, takže lubrikační gel je v tomto případě na místě taky.

123456789abcd: ano, je to stejné jako bys do auta nacpal místo motorového oleje hydraulickej. Ono to pojede, tobě to bude jedno, ale motor brzy odkrágluješ. To samé když namažeš holce přirození čimkoli, co k tomu není určené. Už jsem slyšel i názor, že stačí indulona - zkoušel někdy někdo jak ruce kloužou, když se maže - dře to a to samé se děje ve vagíně, takže holka se bude brzo bát vůbec do sebe někoho pustit. Prostě když se to nemastí samo, je na pomoc určený lubrikační gel.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.