Slyším rodiče při sexu, je to normální?

Od: Datum: 21.07.14 19:59 odpovědí: 27 změna: 29.07.14 13:45

Stalo se mi už několikrát (a včera taky) že jsem se v noci nebo nadránem vzbudil a slyšel jsem rodiče jak to dělají v jejich ložnici. Problém je že jejich ložnice je hned vedle mýho pokoje a je to pak slyšet i když mám třeba dveře zavřené. Nemůžu říct že by to bylo nějak ultra moc hlasité ale ty zvuky tam prostě jsou a někdy třeba i půl hodinu (taky je slyšet mámu ale spíš potichu). bavit se s nimi o tom raději nechci a ani nevím co bych jim jako řekl (je mi teprv 16). Né že bych zrovna šmíroval ale někdy se vzbudím a pak to slyším a je to nic moc. Je to podle vás normální nebo co s tím dělat? Mám si na to raději zvyknout?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.14 20:04

prostě to neřeš...jednou tvé dítě na této poradně položí stejnou otázku.a pokud ti je opravdu šestnáct,tak už asi víš, o co jde...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.07.14 13:45

Jak víš, že bude mít dítě?

Datum: 21.07.14 20:05

Je to normální. Tak jim zkus nadhodit, zda nebudeš mít sourozence. Třeba se dovtípí.

Ohodnoceno: 1x

Od: wamp®
Datum: 21.07.14 20:06

Správně jsi řekl...Dělají to ve své ložnici.Kde podle tebe by to měli dělat? Sex patří k životu,kdybychom ho neprováděli,asi bychom vymřeli,co říkáš? Za krátkou dobu to budeš dělat také... Leda,že byste nějak jinak uspořádali bytový prostor,ale to asi nelze,že?

doplněno 21.07.14 20:22:

Láska je ta nejkrásnější věc v životě !

Datum: 21.07.14 20:06

Největší legrace je, že mladí si myslí, že rodiče už to dávno nedělají. Pak si to myslí dospělí o svých rodičích a ono se to dělá vlastně celý život...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.07.14 20:20
Oni si taky rodiče myslí, že to nedělají jejich mladí. :D

Datum: 21.07.14 20:07

Je to normální.

Špatné by bylo, kdyby nebylo slyšet týdny a měsíce nic. A pak najednou po čase se dětem poví, že se rodiče rozvádějí.

Datum: 21.07.14 20:10

Je to úplně normální. Patří to k životu a jednou zjistíš, že i tvoje děti tě u toho někdy uslyší, nebo uvidí, to se prostě stává. Jestli ti ty zvuky vadí, nadaď si sluchátka, pusť si potichu nějakou dobrou muziku, nebo povídání, u toho se dá v pohodě usnout. Nebo jen špunty do uší. Podle toho, co ti bude vyhovovat. Mysli ale na to, že se vaši mají rádi a milujou se. Je to pořád lepší slyšet zvuky milostného aktu rodičů, než křik a hádky. Buď rád, že se mají rádi. ;)

Datum: 21.07.14 20:20

Za dva, tři roky budeš třeba mít přítelkyni a možná Ti rodiče dovolí, aby u Tebe přespala...Také vás uslyší. Nojo, no tak už to v životě chodí

Od: pajd
Datum: 21.07.14 20:25

díky. Chápu že se mají rádi a je to fajn jenom je to docela divný pocit když je náhodou uslyším dělat to odvedle i když je to jejich ložnice :) Změnit byt asi není zrovna v plánu protože už teď není moc prostorný. Jak jsem psal není to zas nějak moc nahlas že by u toho zrovna řvali jak ve filmu ale některé zvuky prostě není možné přehlédnout i kdybych chtěl (zejména máma a někdy i táta). Se sluchátky jsem zkoušel spát jenom mi pak v noci vypadly z ucha :)

Od: olaf71*
Datum: 21.07.14 20:45

taky říkám té mojí, ať u toho neřve, že já taky neřvu :-D

Od: doucha
Datum: 21.07.14 21:19

Normální to je, ale chápu, že to nechceš slyšet. Zkus špunty do ucha. Myslím, že je prodávají v Canisu.

Datum: 22.07.14 11:01

No já s vámi souhlasím,ale je to nechutné --tedy pro mne.Také jsem to zažila ,začali se mi protivit. Měli to dělat,jak nejsi doma ,,

doplněno 22.07.14 18:38:

Přece nesedí pořád doma ,já jako rodič bych se styděla,že mne děcko slyší,,,,,,třeba jsem staromodní ale tak to cítím..

Datum: 22.07.14 11:07

To by si asi v životě moc neužili :-D

Od: buss®
Datum: 22.07.14 11:21

Neřeš to, také to jednou mohou slyšet tvé děcka. Mají jít do lesa, co s bytem? Co je na tom nenormálního?

Od: sds
Datum: 22.07.14 14:39

Neřeš to.V bytovce,která je jako králíkárna,to jinak nejde.Když je venku kravál,dávám si do uší kus hajzlpapíru.Zmuchlám to dohromady,asi jeden čtvereček a nacpu do ucha.Nebo vatu.Je to učinné.Pomůže to.

Od: amy®
Datum: 22.07.14 19:34

Já to chápu a taky mi to v tomhle věku vadilo. Prostě jsem si dala polštář nebo deku přes hlavu a bylo to. Nebo zkuste pěnové špunty do uší, jak tu někdo radil.

Od: mcgregor
Datum: 22.07.14 19:38

Pokud ti to vadí a to může, pochopitelně. Kup si v lékárně za 9Kč špunty do uší.

Od: hop®
Datum: 23.07.14 07:47

Chápu, že je Ti to nepříjemné, zkus rodičům nějak naznačit, jestli by nemohli trošku zainvestovat do nějakého odhlučnění té společné příčky mezi pokoji. Není to zas tak velká investice a určitě to ocení, až si tam Ty sám přivedeš nějakou svou lásku ! ;)

Od: pepon
Datum: 23.07.14 09:57

Plně ti rozumím, jsem v podobném věku a tak moc nechápu příspěvky někerých rádců, kteří to obhajují. Třeba až budeme starší, tak to také budeme brát s nadhledem a nějak to pochopíme.

Datum: 27.07.14 15:16

Pochopíte, až budete v situaci těch rodičů. Prostě se s tím nedá nic dělat, naprosto bezhlučný sex není o ničem a vzdát se ho kvůli tenkým stěnám? Však uvidíte sám.

Od: mili*
Datum: 23.07.14 13:30

Klidně jim to řekni, že tě často nad ránem vzbudí, když to dělají, co oni na to.

Od: sds
Datum: 23.07.14 23:04

Nebo jim řekni,ať koupí polystyren desky nebo desky z minerální vaty, kterými se zateplují domy a nalepí to na zeď.Je to účinné.Stačí to pak jen polepit tapetou,aby to trochu vypadalo.

Od: saruman555
Datum: 24.07.14 16:04

nebo se k nim přidej

Od: jinx®
Datum: 24.07.14 22:32

Tak o 3 roky sa stane toto.Zavola ta otec a povie ti.Synu viem ze ta tvoja draha u nas prespala,ale nabuduce aspon odsun postel od radiatora...nemusia aj susedia vediet ze tu bola.

Od: pajd
Datum: 27.07.14 14:51

Tak díky. Jenom jedna aktuální info. Minulý týden jsem je slyšel kolem půlnoci jenom jednou ale o to déle a více. Jinak nepamatuju si že bych něco z jejich ložnice slyšel když jsem byl menší. Chtěl jsem pak ráno už něco říct ale zasekl jsem se a raději jsem neřekl nic :/ Jsou to rodiče a nevím jak bych s nima o tom mluvil a co bych jim vlastně řekl když s tím stejně asi nepřestanou. Holt smůla pro mě. I když pořád lepší když to dělají u sebe v ložnici a né třeba v obýváku nebo v kuchyni :D Možná by mi pak ještě řekli že se snaží abych měl sourozence a to asi nechci slyšet :) Mimochodem nejsou na to moc staří? (mámě bylo 38 a tátovi bude 40) *hi* Ale mimo jiné jsem v lékářně koupil žluté špunty do uší (10 párů). Nemůže být problém pokud bych je používal projistotu třeba každý den na noc a jeden pár i vícekrát?

Datum: 27.07.14 15:14

Jako dítě jste spal tvrdě, malé dětí spávají jako zabité, a kromě toho kdybyste tenkrát něco i zaslechl, neuměl byste to správně zařadit, takže jste na to nejspíš zapomněl. Správně si myslíte, že s tím nepřestanou, a věřte, že v malém bytě je to normální - kam taky mají jít? Do hotelu? S tím souvisí i odpověď na Vaši další otázku - ne, nejsou na to staří. Nikdy nebudou. A špunty v uších Vám neublíží, nanejvýš od září zaspíte budíka... To byste mamince možná mohl říci - že potřebujete, aby Vás budila do školy, protože spíte se špunty v uších. A kdyby se zeptala proč, můžete říct, že s ní o tom nechcete mluvit - možná pak budou méně hluční.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.