Safe Life - snadné peníze?

Od: Datum: 21.07.14 18:04 odpovědí: 4 změna: 07.09.15 20:21

Dobrý den,
zaujala mě nabídka od Safe Life. Jestli jsem to dobře pochopil, absolvuju pár školení a můžu velmi výhodně prodávat pojištění. Z každé pojistky mám peníze. Když nic nezískám, nic nezaplatím.

Jde tím vydělat peníze?

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.14 18:16

No jestli máte ukecanou hubu tak to zkusit můžete.Ale kolik lidí ještě potřebuje pojistku?Většina už je pojištěná.Za zákazníky musíte jezdit a benzin vám nikdo neproplatí.soused to dělat 1/2roku při práci a jaksi se mu to nerentovalo a svých pár klientů předal z radostí konkurenci

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.07.14 18:18
avatar

Všechny tyto firmy fungují hodně podobně: sehnat co nejvíce lidí, kteří osloví své nejbližší (rodina, kolegové v práci). Nadšením je strhnou k tomu, aby si sjednali pojištění, které vlastně ani nechtějí. Vy dostanete nějakou provizi. Až vyčerpáte tyto možnosti skončíte a pro všechny vámi pojištěné už nebudete tolik oblíbený (většinou).

Je pár lidí, kteří se hecnou a jdou do toho po hlavě, mají obchodní talent, nadání lidi nadchnout... a ti jako pojišťováci mohou vydělat opravdu veliké peníze... ale těch je jen zlomeček. Rozhodně to nebudou snadné peníze.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 21.07.14 18:22
avatar

Absolvuješ pár školení, která si pravděpodobně zaplatíš a budeš jako OSVČ obtěžovat své okolí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: minimacker
Datum: 07.09.15 20:21

Safe Life je skutečně zajímavý a nový koncept poradenství. Ti kteří si myslí, že Safe Life je OVB, tak se skutečně pletou. Safe Life vznikl za účelem řešit poradenství především v oblasti korporátní klientely. IŽP, jak se v kuloárech vypráví skutečně není vlajkovou lodí této společnosti. Safe Life se orientuje na kvalitní produkty z řad Investic.

Ano je to práce na ŽL, ale už to dnes není o tom, obvolávat rodinu a známé. Safe Life má solidní a rozsáhlý kmen zákazníků a rozsáhlých databází, které se dost efektivně obvolávají. S OVB NELZE SROVNÁVAT!

PRÁCE V SAFE LIFE MÁ PRO VÁS PŘEDEVŠÍM VÝHODU V TOM, ŽE SE NAUČÍTE ZNÁT FINANČNÍ PRODUKTY A BUDE POJISTNÝM PRODUKTŮM ROZUMĚT. RESP. I KDYBY JSTE ODEŠLI TŘEBA PO ROCE, TAK SI SVÉ POJISTKY A INVESTICE ZODPOVĚDNĚ UŘÍDÍTE SAMI. A TO ZA TO STOJÍ.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.