Inkasní agentura kruk

Od: Datum: 21.07.14 17:11 odpovědí: 4 změna: 23.07.14 08:39

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli nevíte někdo co se děje s inkasní společností KRUK INTERNATIONAL?

Mám u nich splátkovou dohodu a chybí mi dohradit už jen asi 4splátky po 900kč.

Ale najednou se tam nejde dovolat,jejich webové stránky neexistují, tak nevím jestli mám posílat peníze někam. ...

Máte někdo nějaké info?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: boiw
Datum: 21.07.14 17:16

Doufejte, že nejde o oblíbený trik, tedy o znemožnění uhradit splátku a tím si vynutit exekuci na váš majetek. Obvykle takové společnosti zašlou zdánlivě bezvýznamný dopis, kde je je někdo pod čarou malým písmem uvedena změna bankovního spojení. Doporučuji kontaktovat místního notáře a splátky hradit do jeho úschovy.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.07.14 17:35

Mají zrušený web,telefon zvoní a 14dní nikdo nezvedá. Proč by rušili web? To je divné.

Datum: 21.07.14 18:12

Dobrý den, firma Kruk International s.r.o. již neexistuje (2/2013), nyní je to KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

vizte výpis z obchodního rejstříku: https://or.justice.cz/ias/ui/pdf-$vypis.pdf?subjektId=isor%3a100159972&typ=full&klic=5nisu7

Pokud se peníze nevrací zpět na účet, neřešil bych to.

Od: stanovy
Datum: 23.07.14 08:39

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.