Co a jak casto psat abych nenudil holku

Od: Datum: 21.07.14 15:10 odpovědí: 5 změna: 21.07.14 16:21
Zdravim, dva tydny si pisu s holkou. O kterou mam zajem a zatim je to na dobre ceste. Nekdy padne to slovo lasko a pozval jsem ji na schuzku. Piseme si pres fb. Je mi 16. A ted bych potreboval vedet, o cem bych si s ni mel psat aby o me neztratila zajem a jak casto aby jsem ji nenudil. No aby se ta konverzace vice rozvinulaa ona se rozepsala. Jake nahodit tema, na co se ji zeptat atd... Predem diky, jeji tel. Cislo mam
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pta
Datum: 21.07.14 15:52

Ahoj ,

no já teda nejsem zastáncem FB ... není nad to když se spolu s tvojí holkou setkáte vždy osobně ... když totiž spolu budete hodně času trávit na FB pak tím spíše nebudete mít v reálu o čem se bavit. Na FB se v dnešní době příliš řeší kdejaká blbost kvůli které se pak lidé rorchází ... je tam snadné někomu říci NE , vynadat mu , ponížit , drbat o někom a proto FB a ni jakémukoliv jinému chatu nevěřím.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jmlc*
Datum: 21.07.14 15:56

FB nemám, ale co se týče vztahů, nějaké zkušenosti mám :)

Nechtějte pořád jen kecat... nezávazné tlachání on-line "vidělas včera film?" Doplňujte s požadavkem na její hodnocení "jak se ti líbil?" - říkáte tím, že stojíte i o její názor, případně si toho názoru važte nebo jej tolerujte... Pokud se vám nebude líbit, může to být signál k rozchodu předem :)

někdy je ale tak krásné jen tak vedle sebe sedět a mlčet... :)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jindra09
Datum: 21.07.14 16:04
Dobre, diky ja taky nejsem zastancem fb. Me slo o to si domluvit schuzku, tu mameaz po prazdninach, jde mi o to jak casto si s ni ted psat abych ji nenudil audrzel jsem se s ni v kontaktu. Jestli kazdy den nebo pockat jestli se ozve.
Od: jio
Datum: 21.07.14 16:13

Chlapče, pokud dívka zjistí, že tě má v hrsti ztratí o tebe zájem. Tohle měj vždy na paměti. Tedy nikdy nezaškodí trocha toho nezájmu ze strany muže a dání na jevo, že jsou zde i jiné holky. Pak se stane to, že ta tvoje vyvolená o tebe začne usilovat a začne žárlit na svojí sokyni. To je pak to správné vybalancování. Tohle plně ovládají takoví ti zlobiví kluci, se se kdekým poleší a holky je zbožňují právě proto, že musí o něho bojovat s jinou. To je baví a odpopustí mu cokoliv. TAkže si pamatuj, hodný blbec nemá u holek moc šanci. Ač to říkají, že chtějí lásku a hodného kluka ve skutečnosti tomu tak není ani náhodou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.14 16:21
avatar

S takovým přístupem otrávíš každou. Za dva týdny jsi ještě nezjistil, co dívku zajímá? A nevíš, co zajímá tebe? Ke každé komunikaci jsou potřební dva. Tzn., že komunikace musí zajímat (bavit) oba.

Zaručený způsob, jak dívku otrávit, je hledat rady u cizích lidí, u lidí, kteří neznají ani jednoho z vás.

Neexistuje žádný univerzální návod, o čem a jak často psát, neexistují ani "univerzální témata", jež by bavila všechny dívky. Vše vyplyne ze zájmů obou komunikujících.

Takže zajímej se o dívku, o její zájmy, občas zmiň i něco ze svých zájmů a podle jejích reakcí pokračuj...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.