Reklamace bot

Od: Datum: 21.07.14 14:03 odpovědí: 2 změna: 21.07.14 20:03
Ahoj v unoru jsem si koupil boty New Balance ve Sportissimu. Na zacatku leta se mi objevily diry na obou botach v ohybu. Na kazde bote v pravo i v levo. Takze dohromady 4 diry. Byl jsem na reklamaci ve Sportissmu, sepsali sme reklamacni list a oni ze to odeslou primo na centralu New Balance a ze do 30ti dnu mi daj vedet smskou. Ptal jsem se prodavacky jakou mam sanci na uspech. Pry moc velkou ne. Poradite jak se branit v pripade zamitnuti reklamace? Jsem nastvanej protoze to jsou boty na lehky treking ja je nosil do mesta a za 5 mesicu jsou deravy. Diky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.14 19:43

Je mi lito, ale pri zamitnuti se branit nemuzes skoro nijak. A jak znam erklamace obuvi, asi to nedopadne dobre. V pripade neuznane reklamace muzete jedine pozadat soudniho znalce o jeho nazor, a s tim se pak obratit zpet na sportisimo. Jenze vas to bude stat penize, cas a hodne nalady.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.07.14 20:03

Vzpomínám na jedno úspěšné zakončení neuznané reklamace. Synovi mé kolegyně se začaly rozpadat nějaké botasky nebo podobná sportovní obuv. Reklamace byla zamítnuta, důvodem zamítnutí bylo, že prý chlapec boty nosil i v době, kdy se závada začala projevovat. Nošením závadu zhoršil a boty už prý nebyly k opravení.

Tehdy jsem napsala odvolání ve smyslu, že chlapec sportuje, běhá dálkové běhy. Závada se objevila nějakých 10 km od domova, náhradní boty neměl, bosý domů běžet nechtěl.

Takže tak nějak podobně.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.