Muži, jak často sex?

Od: Datum: 21.07.14 13:03 odpovědí: 19 změna: 13.08.14 09:22

Zdravím, mám takový přihlouplý dotaz, spíše na muže. Je mi 28 let a před půl rokem jsem se rozešla s přítelem po 8letech. Celý ten půl rok nemám sex a na jednu stránku mi to vyhovuje a na druhou mi samozřejmě chybí. Abych to vysvětlila, s bývalým přítelem jsem měla sex 2-4x týdně i po tolika letech a v 80% už byl jen z nutnosti, že to partner vyžadoval, jinak by přišly výčitky. Já mám chuť tak jednou týdně, né-li za delší dobu a tím si to i více užiji, než stereotypní denní sex. Teď se mi rýsuje nový vztah a mě už hned napadá to, že budu muset opět z nutnosti mít sex a jestli o to vůbec stojím. Je mi jasné, že v novém vztahu nad tím ani nebudu přemýšlet a tu chuť mít budu, že nechuť přijde opět až časem. Ale moje otázka zní: jak nejdéle vydržíte bez sexu, aniž byste to partnerce vyčítali, že se jí nechce? Nebo kolikrát může žena odmítnout než překročí vaši hranici? Je to opravdu síla, když se mi nechce, tak se mi nechce, jaké výčitky pořád! Ale je to tak...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.14 13:15
Často chlapi než by se koukali na otrávenou manželku
pod sebou, radši si pomůžou sami. Ale nejlepší je vždy dohoda. Pokud ženě pomohu v domácnosti, nebo jinak potěším, zase ona ráda mi vyjde vstříct.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.07.14 13:25

Na tohle přece nejde odpovědět jednoznačně.. Někomu se to může zdát neuvěřitelné :-D ale je i spousta párů, kde větší frekvenci sexu, vyžaduje právě žena.. Proto je důležité najít takového partnera, kterému bude v ideálním případě vyhovovat to, co Vám..

Ohodnoceno: 2x

Od: jue
Datum: 21.07.14 13:26

Vztahy se obvykle navazují z důvodu sexu, byť si to mnoho lidí nepřiznává. Ohledně potřeby sexu u muže. Berte to tak, že muž by měl sex nejraději denně. Mladistvý muž kolem 17-19 let chce sex i 2-3 denně, respektive má potřebu onanie minimálně 1-2x denně. Pokud to nemá, je to problém. Jelikož se předpokládá, že i váš partner (předpokládejme okolo 30 let) bude onanovat a současně bude s vámi mít sex, dá se po několika týdnech od prvního sexu s vámi (to bude vyžadovat častěji) "ho udržet" s vypětím sil na periodě cca 3x týdně.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.07.14 13:32

Zdravim, je vzlastni, ze uz na pocatku, kdy predpokladam, ze by Vas mel budouci pritel vzrusovat uz premyslite, jestli Vam to bude stacit 1x za tyden. Obvykle na zacatku se chteji milovat oba dva, bavi je to vzajemne poznavani

Datum: 21.07.14 13:58

Teď se mi rýsuje nový vztah a mě už hned napadá to, že budu muset opět z nutnosti mít sex a jestli o to vůbec stojím.No to je pěkný,ještě jste nezačali a už to zavrhujete.Nějaké špatné zkušenosti?

Jsem ženat již několik XX let.O sex jsem si řekl tak z 10 %.Naštěstí.Pokud by jste se milovala z nutnosti chlap to pozná.Pak už záleží či je to sobeček a jde mu jen a pouze o zářez a uspokojení.Já bych Vás "skopnul" z postele.Ale hlavně a především je to o komunikaci.Otevřeně si o sexu povídat.Pokud se vznáší nad postelí stereotip a nuda o to více si říct své touhy a představy.Je tisíce možností jak svůj sexuální život zpestřit.

A nebo klášter tam budete mít klid a nebudete MUSET!

Ohodnoceno: 1x

Od: obi28
Datum: 21.07.14 14:30

Asi jsem se také né úplně přesně vyjádřila. Tím, že mě napadá, že budu muset mít sex z nutnosti, tím jsem chtěla právě naznačit to, že vycházím ze špatné zkušenosti. A sex s novým přítelem předem nezavrhuji (je jasné, že mě bude zpočátku bavit i několikrát za den), jen bych se právě nechtěla dostat do tohoto stádia nutnosti.

Datum: 21.07.14 14:36

Jak je tu napsano, je to o komunikaci a toleranci. nekde jsem cetl clanek od sexuologa, ktery doporucovat tomu, co ma chut min vyhovet partnerovi treba masazi a podobne, aby to malinko vyvazil. Kdyz bude protel uspokojovat Vase potreby treba pozornosti, ktere Vam venuje, tak budete mit asi vetsi chut pro nej neco udelat na oplatku. Podle me Vam tu nikdo navod neda, protoze kazdy fungujeme trochu jinak. Jedina rada je mluvit otevrene a kdyz to nepomuze, tak se poohlednout po nekom, kdo to pochopi.

Datum: 21.07.14 15:17
Tak musite hledat tak, at najdete muze se kterym se vam to bude libit a se kterym budete vam bude frekvence vyhovovat. Zezacatku treba kazdy den a pak klidne 2x tydne. I u muze pada libido casem.

Od: jmlc*
Datum: 21.07.14 15:28

Před svatbou cca 6 let...

po svatbě - když bylo 6ti nedělí díky doktorům prodlouženo na 8-10 týdnů.. (opravdu super doktoři... :( , chtěl jsem je žalovat, protože jeden syn málem zemřel a druhý zase málem pochoval manželku)

No a průběžně.. někdy to nejde vydržet 2 dny, někdy to jde vydržet 14 dnů a sama manželka mne musí přemlouvat... Záleží na pracovní vytíženosti, stresu, ...

Datum: 21.07.14 16:29

Píšete, jakobyste sex pouze přijímala. Ale i vy jste ta, která ho utváří. Nejen muž. Vy můžete vymýšlet, provokovat, hledat způsoby, tak by sex nezevšedněl a nestal se pouhou nutností a útrpnou povinností. Na muži je 50% a na ženě 50% jak sex vypadá. Sex je hra, ale ne pro jednoho hráče. ;)

Datum: 21.07.14 17:13

Možná stačí jako odpověď zamyšlení se nad otázkou, proč je mezi partnery tolik nevěry. Podle odborníku je to 50:50 muži-ženy. Převážně je to kvůli nespokojennosti v sexu. Doma mi to nestačí, nebo nejsem spokojený/á s kvalitou sexu, partner/ka mě nedokáže uspokojit... Z osobní zkušennosti si myslím, že mít hezký sex třikrát, čtyřikrát za týden by mělo uspokojit oba partnery, aniž by si něco mohli vyčítat. Bohužel, to mnohdy bývá utopie a potom už jen záleží na tom, jak je ten "aktivnější" z partnerů trpělivý. Většinou to za pár let doma vzdá a poohlédne se jinde.

Datum: 22.07.14 05:20

Souhlasím s tazatelkou. Sám preferuji jednou týdně pořádnou "divočinu" :-D, kdy se tři dny vzpamatovávám a další tři dny nabírám síly na další.

Že Vám přítel vyčítal nechuť na sex je špatně. Když už, tak Vás měl svést, naladit a nalákat k sexu, ne vyčítat. Moje bývalá přítelkyně byla stejná jako Váš přítel, sama bez fantazie, ale hlavně aby to bylo denně. Navíc vyznávala další věc, kterou já nemusím, a sice usmiřování v posteli. Prostě pokud udělala něco, za co by měla následovat min. omluva, tahala mě do postele s tím, že pak to považovala za vyřešené. Právě i z takového denního stereotypu pocházejí ty nevěry, tzn. dotyčný to doma má, ale už ho to omrzelo a ono počáteční vzrušení a nadšení hledá jinde.

Proto Vám rozumím a chybu nevidím na Vaší straně. A není nutné o tom mezi partnery sáhodlouze diskutovat jako v telenovelách. Ze začátku je to takové živelné a většinou samo od sebe, později správní partneři vycítí co a jak, popř. stačí naznačit. Samozřejmě i případné odmítnutí musí být s citem a decentní.

Od: obi28
Datum: 22.07.14 11:09

To je odpověď, přesně takto jsem to měla na mysli...

Od: buss®
Datum: 22.07.14 10:59

Je to zcela individuální, někdo to potřebuje více, jiný méně, někdo vůbec ne, nečtěte statistiky, nesrovnávejte. Buď máte chuť a chcete, nebo se podřídíte, nebo odmítnete z nějakého důvodu. Buď si tělo žádá, nebo ne. To že někomu chutná rajská, budete se jí cpát také? Je to přece jen na vás! Vizte dnes novinky...Frustrovaný muž...

Od: serenata
Datum: 28.07.14 13:05

Zdravím,

hlavně tomu "potencionálnímu" protějšku vždy, než se ten vztah prohloubí, řekněte, co od vztahu očekáváte. Spousta mužů samozřejmě s vidinou vztahu vidí i pravidelný sex. Je to prostě tak a je to pudové chování, které platí pro většinu. Proto je třeba si s partnerem jednou sednout a popovídat si, jak pravidelně sex očekáváte, a jestli mu to vyhovuje. V opačném případě to bude šťastný vztah jen z jedné strany a takový vztah, jak známo, nemůže dlouho vydržet a bude vést k neodkladnému rozpadu.

Hodně štěstí

Datum: 09.08.14 20:09

Mám svou ženu rád. Tak ji s tím neobtěžuju, jako dřív.

Od: matty
Datum: 13.08.14 08:42

U každého je to jinak...

Jeden se potřebuje milovat často i po létech a druhý to již téměř nepotřebuje, to je pak špatné soužití a dochází k nevěře nebo až k rozchodu :( Moji bývalou to též časem přestalo bavit a stala se jí z toho nutná povinnost... Ještě že bývaly aspoň středy. Dělat to za něco, to byla už úplná katastrofa :(

Nejlépe, najdou-li se dva, jejichž potřeby a chuť na milování jsou odpovídající ;) Ale jak to poznat, když, jak se tu píše, ze začátku a též třeba i po delší pauze, to baví oba, ale časem se ukáže, že jednoho to už tolik nebaví? První rok jsme se s přítelkyní milovali denně a když jsme se pár dní neviděli, tak pak jsme to doháněli i několikrát denně. Nyní, když spolu žijeme, tak se stává, že pro běžné denní věci jsme tolikrát tak unaveni či je příliš pozdě, že zalehneme a spíme bez milování i když jsme na sebe přes den měli chuť několikrát... a milujeme se třeba až za 2-3 dny odpočati a s chutí !

Takže důležíté je, aby na milování byla chuť a neudělat z toho stereotyp ! Nejhorší je nechuť, dělat to z nutnosti nebo za něco či z donucení...

Od: ala1970*
Datum: 13.08.14 09:20

My to máme podle nálady. Někdy 1x za týden někdy 2x denně. Spíše podle toho jak to cítíme. Nejak to nepočítáme, jakože dneska musíme mít sex aby to bylo 2x tydně třebe.

Datum: 13.08.14 09:22

Myslím, že taková věc je u každého jedince jiná... každý má jinou potřebu ...

Takže bych se řídila tím svým chtíčem . Do toho se nedá nutit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.