Už jsem přestal věřit že si někdy najdu holku

Od: Datum: 19.07.14 21:15 odpovědí: 17 změna: 07.05.16 17:21

dobrý den v poslední době mám takový deprese myslím dost často na to jestli si vůbec na střední škole najdu nákou holku už jsem přestal věřit že se někdy skamarádim z holkou poradte jak se mám této deprese zbavit?:(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pode
Datum: 19.07.14 21:17

Napište znovu, až vám bude třicet. Pak má smysl tohle řešit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.07.14 21:17

Ehm mně je 31 mám to už řešit? :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.07.14 21:23

jenže já to nemůžu dostat tu myšlenku z hlavy*nevi*

Datum: 19.07.14 21:25

Tak myslete na to, že na střední jdete studovat. A ne si hledat holku. Třeba si Vás některá najde jednou sama.

Datum: 19.07.14 22:59

Na dostání jakékoliv myšlenky z hlavy je nejlepší chlast :)

No ale vážně. Třeba nemáš holkám co nabídnout a tak nemají důvod se o tebe zajímat. Učení asi trochu flákáš když tak koukám na ten písemný projev, takže nějaké dělání chytrého nebo doučování asi nepřipadá v úvahu. Chodíš aspoň po brigádách? Prostě vyhledávej takové aktivity, kde je velká pravděpodobnost setkání se s tvými vrstevníky. Taky na sobě nedávej znát že máš z něčeho depku, tohle odrazuje spolehlivě i u holek, u kluka je to úplný konec. Prostě buď v pohodě ať se děje co chce a na nějakou časem narazíš. Nikde není napsaný, že musí být zrovna z tvé školy.

Od: ben®
Datum: 19.07.14 21:25

Dobrý den, jsou prázdniny, tak na střední škole nyní moc děvčat nebude - z toho bych měl také "depku". Ale, dobrá zpráva je, že i prázdniny mají svůj konec a zase bude střední škola plná děvčat.

Jenom nevím, proč to má být zrovna dívka ze střední školy. Zdravím!

Od: amy®
Datum: 19.07.14 21:56

Já si našla kluka když jsem byla na střední až na konci třeťáku, takže jistě máte čas A ono to přijde samo, kdy to nejmíň čekáte. Co třeba více pobýt s kamarády, ať přijdete na jiné myšlenky a třeba vás seznámí s nějakými jejich kamarádkami? Hodně štěstí.

Od: jovd
Datum: 19.07.14 22:00

Vy jste si našla kluka už na konce třeťáku? Heh, tak to u nás na střední ve čtvrťáku skoro žádný kluk neměl vztah přesahující délku trvání pár dní...

Od: amy®
Datum: 21.07.14 09:05

Asi je jiná doba, mně to přišlo akorát. Můj kluk byl z jiné školy, což bylo lepší, s nikým z naší školy nedejbože třídy bych asi nechodila. Imponovalo mi, že se dobře učil a dělal sport. A navíc, mohla jsem si v té době nápadníky vybírat, a o krátkodobé úlety jsem nestála A představte si, jsme spolu už 14 let. Souhlasím ve všem s Jagou, ta to moc krásně napsala.

Od: vlasatec*
Datum: 19.07.14 22:48
Jejda v tomto věku by člověk neměl mít sílu na takový myšlenky. Před deseti lety když mi bylo patnáct tak jsem večer padal na hubu jak jsem byl utahany z aktivit. Chce to začít makat, na řidičák, na auto, motorku, kolo, výlety, posilovnu. Ta pravá se někde objeví cestou.

Datum: 20.07.14 06:47

Nevím, jak je to u vás, zda na střední školu chodí kluci, aby tam hledali holky.

U nás se chodí na střední školu kvůli vzdělání, aby se člověk něco naučil a něco v životě dokázal.

Pokud budeš studovat SŠ strojnickou, či elektro, asi dost těžko si tam holku najdeš. Je tam silná převaha kluků. Na jiné SŠ možná ano. Já ale nikdy nestála o to, získat přízeň kluka ze stejné školy. Věděli jsme, jak to na škole chodí, znali jsme spolužáky až moc dobře a chodit s někým, kdo chytí pětku, nebo se klepe před písemkou stejně jako já, to bylo pod mou úroveň. To radši kluka odjinud, třeba z učňáku, neviděla jsem ho každý den na chodbě, když se ubíral na záchod a byl tudíž takový tajemnější.

Nelámej to přes koleno. Za rok asi začneš chodit do tanečních, tam se seznámíš s dívkami na 100%. Nebo při různých jiných aktivitách - na kole, při sportu, na koupališti, na brigádě...My jezdívali i na chmel, bývali tam i žáci z cizích škol a věř, byli pokaždé daleko lepší, než ti od nás. / i když byli stejní *smich*/ To se už dneska nezažije.

Já si chlapce našla, když jsem byla v polovině třeťáku. Studoval jinde. Takže zmeškáno určitě nemáš. Nastupuj do školy proto, aby sis rozšířil rozhled, něco se naučil, dospěl, zmužněl, uměl se chovat. A ne lovit děvčata.

Uvidíš, i Ty se jednou seznámíš. Zatím máš klidně 5 let času. Nelámej to přes koleno a raději se uč. Chytří kluci mají u děvčat větší šance, než ti, co na učení kašlou. Jaga.

Datum: 20.07.14 10:35

Ahoj clovece nevim kolik ti je let,ale nejlepsi je na to proste nemyslet, tady ti stejne nikdo radou moc nepomuze,taky jsem sam a proste to neresim,nema smysl na to porad myslet, musis mezi lidi a ne sedet doma,tam si te zadna nenajde.

Datum: 07.05.16 17:02

Vím že je tato otázka stará jen bych to chtěl říct že tenkrát to bylo tím že jsem nic nerozvažoval a neměl jsem zkušenosti jak to tam je ted už jsem ve 2 ročníku a tohle mě vůbec nechybí opravdu se omlouvám všem uživatelům za tuto nesmyslnou otázku dneska už se tomu směju.*smich**pivo*

Od: hk
Datum: 07.05.16 17:05

No dobře, a našel jste tedy holku nebo kamaráda?

Datum: 07.05.16 17:09

Jo kamarády i kamárádky mám ale holku už si nikdy v životě hledat nechci*bum*

Od: hk
Datum: 07.05.16 17:15

Tak si najděte kluka, když holku nechcete hledat. Přeci nezůstanete na ocet.

Datum: 07.05.16 17:20

to zas ne ale chtěl jsem prostě říct že na tohle mám ještě fůru času prostě až mě bude tak 30 tak se má cenu o něčem bavit ted ještě ne až mě bude 30 a tahle poradna tady ještě bude a i tahle otázka tak jsem napíšu závěrečný příspěvěk jak jsem dopadl.

doplněno 07.05.16 17:21:

že mám prostě ještě fůru času na hledání nějaké holky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.