Jak zapomenout, když je furt na očích

Od: Datum: 19.07.14 11:54 odpovědí: 7 změna: 22.07.14 11:40
Zdravím všechny
mám problém v tom, že jsme se s partnerkou taky rozešli, ona tedy spíš semnou .Hlavní problém byl v tom že jsem se dlouho rozhodoval o dítěti až došlo k rozchodu.Bohužel jsem zjistil že dva dny před rozchodem byla na kafíčku s p.X a že to dále pokračuje, její odpověď byla ta že se nechtěla trápit, že ví jaké to je a proto si ho našla než byl definitivní konec. Tak teď zádám o radu já jak zapomenout na partnerku, když ji mám pomalu deno deně na očích (kolegině) v práci, když se užírám v tom že odjíždí z práce za ním.Že ten její románek pokračuje, furt na ní myslím, každý den co ji uvidím tak se to rozjede znova (užírání).Je lepší dát výpověď a začít vše od znova a nikde jinde.Rodinu mám odsut cca 120km, nic mě tu nedrží jen práce.Koleginí bude ještě dlouho.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jj*
Datum: 19.07.14 12:02
Rodina je myšlená jako máti, bratr, sestra atd...
Datum: 19.07.14 12:06
avatar

Také zdravím. Pokud se přes to nedokážete přenést, pak je opravdu asi nejlepším řešením změnit zaměstnání a začít žít život bez její každodenní přítomnosti a po svém. Chvíli to ještě potrvá, než to přebolí, ale je třeba žít dál.

doplněno 19.07.14 17:00:

Co chcete navazovat zpět, když se s Vámi rozešla? Je třeba to respektovat a vyrovnat se s tím. Z jaké dálky má chlapa a jak často se spolu vídají, nebo nevídají, je jejich věc. Vás se to netýká. Žijte si svůj život.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 19.07.14 13:05
avatar
Zname porekadlo pravi:"Co oci nevidi,srdce neboli."S tim souhlasim na 100%.Take jsem kdysi zazila takovou ztratu.Je hrozne,jak to cloveka boli a dusevni bolest je dle meho soudu ta nejhorsi ! ! ! Vemte nohy na ramena a utikejte od ni co nejdal,jinak Vas to uvnitr "sezere!"Cas rany zahoji a najdete urcite novou lasku !Hodne stesti
doplněno 19.07.14 16:44:

Obávám se,že nemá.Pouze by přišly na řadu výčitky a už by to nikdy nebylo takové...I když,kdo nic nedělá,nic nezkazí ! Je to na Vás.

doplněno 19.07.14 20:06:

Jejdá,to mimino mně nějak uniklo *hi* V tom případě její rozhodnutí naprosto chápu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: malinacek
Datum: 19.07.14 13:54
To jsem zjistil že p.X je z daleka takže se k ní jen tak nedostane, má cenu to zkoušet a navazovat to zpět i když je přísloví - Slepovaný hrnec špatně drží.
Od: koks1
Datum: 19.07.14 17:34
V první řadě si ujasni, jestli bys ji chtěl zpátky, kdyby chtěla ona. Jestli bys byl ochotný tenhle její „úlet“ přejít a zapomenout na něj. Nebo jestli je to spíš nepřekonatelná zrada a nevěra.
Pokud ten první případ, tak o ni zkus ještě zabojovat – ale když nebude mít zájem, tak to vzdej a smiř se s tím, ne že se tím budeš trápit a zbytečně se snažit po zbytek života.
Pokud je to ten druhý případ (pro mě pravděpodobnější), tak se s tím prostě vyrovnej, přiznej si, že je konec, uchovej si hezké vzpomínky, ale začni se soustředit na svoji vlastní budoucnost.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.14 17:36
avatar

Chovala bych se jako chlap. Nenaříkala, nestěhovala se. Ukázala bych jí, že bez ní se taky dá žít. Třeba ona s panem X otěhotní, půjde na mateřskou a přestanete ji vídat. Nebo, když on je zdaleka, ona se k němu odstěhuje a tak ji nebudete mít na očích.

Pokud jste si jinak rozumněli, jen jste byl nerozhodný s tím dítětem, vina je jen na Vás. Na co jste čekal? Většina žen v určitém věku po mrněti zatouží a Vy jste se zachoval jako sobec. Pak se nedivte, že se poohlédla jinde, kde si myslí, že by se mimča mohla dočkat.

Pokud pan X na tom bude s přemýšlením líp, než Vy, ona se malého dočká a v práci ji už potkávat nebudete. Uvidíte, že to nebude dlouho trvat. A Vás to časem přebolí. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bgmaniac*
Datum: 22.07.14 11:40

Proč myslíte, že se zachoval jako sobec? Ona dítě chtěla, on ne, ani jedno z toho není více legitimní než druhé. Stejně tak byste mohla říct, že se ona zachovala jako sobec, že dítě chtěla a nerespektovala jeho postoj. Dopadlo to jak to dopadlo, ona si vybrala, on zůstal sám. Osočovat někoho ze sobectví není myslím vůbec na místě.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.