Mám si jí přidat na FB?

Od: Datum: 05.08.14 18:15 odpovědí: 8 změna: 06.08.14 20:16

Zdravím, přišla k nám do práce jedna pěkná slečna. Znám její jméno a vím jaký profil má na facebooku, nicméně jsme se spolu vůbec nebavili. Je dobrý nápad si jí přidat do přátel?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 05.08.14 18:20

od toho FB je. někoho to potěší, někoho to nase..

Ohodnoceno: 0x

Od: lujs®
Datum: 05.08.14 18:43

Vy ji nejdřív musíte poslat žádost o přátelství a ona si vás potom buď přidá nebo nepřidá.

Ohodnoceno: 1x

Od: zamilovanyandre
Datum: 05.08.14 18:44

No tak sem to myslel, ale nevím, aby si nemyslela, že jsem divnej nebo nějaký úchyl...

Datum: 05.08.14 20:41

Když to nezkusíte, tak se nedozvíte, je-li to dobrý nápad, či ne. Pokud Vás neodmítne, budete mít dobrou příležitost navázat s ní kontakt a komunikaci mimo práci. Úchylné to není, od toho přece FB je, ne? Tak proč to nezkusit? A jen na ní záleží, jak se zachová...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.08.14 17:54

Osobně považuji FB za debilní mor. Zkusil bych se s onou tajemnou dát nejdřív trochu do řeči, aby jste mi trošku poznal a aby ona věděla, že existujete.

Pak už si jí můžete přidat kam chcete.

Jinak bude ta dívka myslet, že jste "divnej".

Od: zamilovanyandre
Datum: 06.08.14 18:40

Rád bych se s ní bavil, ale furt se s ní někdo baví, takže na mě nepřichází moc řada, navíc se v práci moc často nevídáme, děláme ve stejný firmě, ale každý z nás na druhém konci budovy...

Datum: 06.08.14 19:21

Zdravím . A když tvou žádost nepřijme , tak co budeš dělat? Bude ti to vrtat hlavou a budeš si připadat jak vůl. Není lepší ji napřed oslovit v práci?.

Datum: 06.08.14 20:16

Já osobně si přidávám na FB lidi až po tom co je poznám. Mě příjde hloupé přidat si někoho aníž by dotyčný vůbec věděl, že existuju.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.