Úlet v opilosti?!

Od: Datum: 17.07.14 16:43 odpovědí: 19 změna: 30.07.14 03:30

Dobrý den vám všem,

já už nevím co mám dělat, tak s problémem přicházím sem. Potřebuji názor nezaujatých lidí.

Já a můj přitel jsme spolu už jeden rok. Vše klapalo, i když je o 20 let starší než já (mě je 21 jemu bude 41) a i když už měl dítě s minulého vztahu. To dítě jsem si strašně oblíbila, je zenzační a ono mě to má taky rádo. Plánovali jsme společnou budoucnost, veškeré věci na které jsme šáhli nám šli - byli jsme prostě skvělý tým a pořád pro druhého tady. Taky mi vše říkal když jsme náhodou natrefili na nějakou tu jeho bývalou známost - nikdy mi nic netajil, řekl vše rovnou. Strašně se o mě staral, byl tady neustále ve všem pro mě tady.

Jednou jsme přišli na téma nevěri - on sám byl jednou podveden a i já. Řekl, že by se poté té osobě už nemohl oddat, že by se jí už nemohl dotknout. Toť byl jeho názor ... a teď příjde to, co se stalo.

On někdy rád si s klukama zajde na pivo, kdo ne? Nejčastěji to jsou 2 denní akce a tak vím, že asi bude celou tu dobu nedostupný. Já jsem si v neděli sbalila věci, protože jsem to doma opět nemohla vydržet a jela jsem k němu. Měla jsem nějaký divní pocit v bříchu, ale nějak jsem na to nedávala. Jak jsem k němu přijela, otevřela dveře už mě zdravil pes jeho rodičů a potom jsem je viděla ... ležel v obýváků nahý s nějakou slečnou která taktéž byla nahá. Na zemi byly 3 lahve mislivců... Já jsem nevěděla co mám dělat. Slečna se probudila a začala si rychle balit věci a oblékat se. Měla jsem k ní strašně přituplé otázky jestli něco mezi něma bylo a ona jen dala ze sebe nějaké to tss a podívala se na mě nějak divně. Můj přítel byl v šoku že vedle něho ležela nahá a k tomu byl ještě pořád na mol a šíleně ho bolela hlava ... Já jsem se z toho zhroutila,... jakmile slečna odešla jsem i já zbalila věci a šla. Strašně začal brečet...

Já už od té doby ležím neustále v posteli a z mých 50 kg jsem spadla na 45. Vše co sním jde ze mě ven. Já jsem s mojím přítelem mluvila a on mi řek že to byla jedna z jeho bývalých afér které už leží strašně zpátky a že mi nebude v ničem lhát. On si prý nepamatuje že by něco s ní tu noc měl ale neví to jistě a tedy mi nechce nic nakecat. Strašně ho to mrzí a nemůže se mi dívat do očí. Brečí. Ale ještě mě nepožádal o odpuštění ... Je strašně mlčenliví, prý mu není do řeči a neví co má dělat ale chce prý jak lev o mou důvěru a to vše co jsme měli bojovat zpátky.

Prý taky na té akci s klukama byl, jen jak jel domů tak trefil na tuhle slečnu . . .

Já nevím jak mu teď věřit, když mi řekne že jde na nějakou tu akci zas ...

Na jednu stranu je mu 40 a myslím že to už se vyspal s dosti ženami. Měl by teoreticky vědět co rizkuje. Na druhou stranu v opilosti? ... Chci ho zpátky ... i přes to. Nevím zda dělám dobře.

Potřebuji vaši radu, děkuji předem za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.14 16:48
avatar

to je opravdu jenom na vás, jestli to rozdýcháte, odpustíte, budete mu i dál věřit... jestli si na ty otázky upřímně odpovíte "ano", tak do toho jděte... jinak ne...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.07.14 17:12
avatar

Utíkejte od takového vztahu! Co nejrychleji a co nejdále! Pokud jste sama, bez dětí. Co to je, když pije a vleze s první lepší do postele?! Myslíte si opravdu, že tohle někdy změní? Že ho změní vaše láska a trpělivost? V normálním životě kdy budete obracet každou korunu, nemocné dítě, sama špatná? Myslíte, že na něho bude spoleh, když teď, když o nic nejde, to nedokáže? Najednou si v hlavě vymaže program alkoholika a bude za vzorného manžela a otce? No neblázněte! Už jedna žena od něho odešla, ikdyž s dítětem to neměla snadné! Utíkejte a najděte si muže, u kterého se nebudete muset bát, v jakém stavu a kdy příjde. Jestli vůbec příjde. Vlastní zkušenost. Sliby sliby, slova, slova! Sliby se slibují . . . Myslí to upřímně, protože dobře ví, že nedělá dobře, má dobrá předsevzetí. Ale jen do té doby, než šlápne na špunt od alkoholu.

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 17.07.14 17:14
avatar

Odpustit se dá hodně,zapomenout málo. Myslím, že už tě červík nedůvěry bude hlodat pokaždé,když bude třeba pryč,nezvedne ti mobil,... Ale třeba jsi silná a zvládneš to.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.07.14 17:17
avatar
Zda mu odpustis je na tobe, ale je mu o 20roku vic nez tobe. Takze ja bych do toho jiz nesel. Podvadi vas a udela to zas, neni do vas zamilovany, bere ten vztah jinak nez vy. A co budete delat za dalsich 20let? Vzdyt vy budete v nejlepsich letech zivota a co on?...
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 17.07.14 17:30
avatar
Taky bych šel od něho, ale počitejte s tím, že většina chlapů je prostě taková.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.07.14 17:36
avatar

Je to pohádkář jako Andersen. Pokud by ho žena podvedla, nemohl by se jí už dotknout, nemohl by se jí oddat. Chachááá!

A Vy můžete? O co jste horší, než on? On se nemůže oddat, Vy máte odpouštět?

Být Vámi, nedotkla bych se ho taky a vše ukončila. Vy budete sedět doma, jako trdlo, on bude chodit pařit s kamarády /proč nejdete někdy s ním, děti nemáte, nemusíte sedět doma/ a pak Vám bude nevěrný. Nemyslete si. že hráli šachy, když tam oba leželi nazí. Určitě něco bylo. A určitě ne poprvé. A najednou ten, který měl plná ústa hesel o věrnosti, brečí. Je to herec.

Najděte si muže vhodného k sobě. Až Vám bude 40 a budete v pěkných ženských letech, jemu beude přes 60, bude vrčet, chrčet, nikam se mu nebude chtít a se sexem žádná sláva. Vím to, mám takového doma, naštěstí jsem ale jen o 4 roky mladší, tak i já už mám své mouchy a neduhy, proto mu to toleruji. Ale přiznávám, kdyby mi mělo být 40, nechtěla bych ho.

Máte život před sebou, najděte si mladého kluka, který za sebou nemá vztahy, děti, nepovedená manželství, jako tento chocholouš. Ve Vašem věku na to máte právo. A na tohohle zapomeňte. Není to chlap pro Vás. Káže vodu a sám pije víno. Jaga.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 17.07.14 17:45
avatar
Babizna má pravdu... úplně v ní slyším mou o 9 let mladší ženu. Dokud nemáte děti tak pryč...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.07.14 18:25
avatar

Který 40 letý muž by aspoň v duchu nechtěl mít vedle sebe 20 letou ženu (ženy). Asi nějak takto tečka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lmgify
Datum: 17.07.14 20:15

Poslouchej mistni babky (BabaJaga a Babka_z_OV). Vi, o cem mluvi a ja s nimi absolutne souhlasim! Utikej pryc od takoveho "vztahu" co nejdrive, co nejrychleji a co nejdale!

Taky bych si byt tebou poradne nafackoval, aby se mi konecne rozsvitilo v kebuli a zacal veci kolem sebe videt takove, jake jsou. Prestan travit cas s DonJuanama, najdi si kluka svojeho veku, ktery to ma v hlave srovnane a nech tyhle vypelichane kohouty jejich vrstevnicim.

Zaroven si potrebujes ujasnit, co je "normalni piti". Pravidelne piti, nekolikadenni flamy a pití do němoty neni normalni piti, ale alkoholik! Jak by ti jedna z Babek (tusim) z vlastni zkusenosti poradila, vyhybej se alkoholikum. Jakehokoliv veku. Nic jineho nez problemy te neceka.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hop®
Datum: 17.07.14 20:30
avatar

Nechci nijak obhajovat alkoholiky, kteří když se ožerou tak netuší co dělají.
Vzpomínám na jednoho klučinu, který pro kamarády udělal rozlučku se svobodou, a tito kamarádi mu ho "odměnu" opili do němoty a obstarali mu ženštinu, která se o něj kompletně postarala, v tu chvíli prý asi už bez jeho vědomí o situaci. Ze svatby tenkrát nějak sešlo...
Jen tím chci říct, že ten chlap možná původně šel opravdu jen "s kamarády na pivo" a trochu se to zvrtlo.

Konečné rozhodnutí je stejně jen na Vás, ale když mu jasně dáte najevo, že tenhle úlet budete "tolerovat", možná bude v rámci svých možností sekat dobrotu, aby Vás neztratil. Pít asi nepřestane, ale snad se začne kontrolovat, aby nechlastal do němoty. Možná ale také ne.
Z Vašeho dotazu usuzuji, že ten chlap se k Vám snaží chovat férově, což je vlastnost, které já si u lidí hodně vážím.
Podle mého názoru je lepší žít s mírným notorikem, který je férový, upřímný a milující. Než s abstinujícím hajzlem, kterému nemůžete věřit ani nos mezi očima...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.07.14 20:34
avatar

Ctyricetilety chlap by uz mel mit rozum a nebrecet jako male decko,vedel co riskuje,ale asi vi co na vas plati, proste si pobreci pred vama a zase bude na nejakou chvilku doma klid, ja osobne bych uz neveril cloveku ktery mne podvedl, protoze to udela zas.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.07.14 20:44
avatar

Zdravím. Popřemýšlejte o tom, zda jste ještě schopná věřit takovému muži. Vážně ho chcete zpátky? Vy jste mladší o 20 let, to si skutečně nezasloužíte lepšího? Kdo ví, kolik takových úletů v opilosti už bylo a ještě bude...Je jen na Vás, zda takového muže chcete. Podle mne neděláte dobře, že o něho pořád ještě stojíte a ještě si k vůli němu ničíte své zdraví. Máte ještě všechno před sebou, tak na sebe buďte hodnější a více si sama sebe važte. My neznáme ani jednoho z vás, ale každý svého štěstí strůjcem. Takže pouvažujte o tom, jestli takový chlap není pro Vás jen ztráta času...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.14 07:05
avatar

Ještě se musím vrátit a dopsat, co mě napadlo. Nedošlo mi, že vy spolu chodíte. Nežijete spolu v jedné domácnosti. Vy toho muže vlastně neznáte. Znáte ho jen jakoby na rande, na víkend. Kdy jste oba natěšení, radujete se jen z přítomnosti toho druhého. Ale toto není život, to je chození spolu. Za měsíc společného života, se vším všudy, se starostmi, společnou kasou, společným hospodařením, bolením břicha, únavou z práce, jednotvárností dní, poznáte se víc, než za rok chození. ;) A pak, opravdu si myslíte, že dva dny nějakého alkoholického tahu, označeného jako "jít s klukama na pivo a kdo ne?" je normální? Úplně nornální? Musím vám říct, že to normální není. Normální je zastavit se na "na jedno", na hodinku a normální je, jít za rodinou, za ženou. Normální je netratit čas, peníze, zdraví a lásku ženy alkoholem a pitomýma pindama v hospodě. Tam slzet a ukazovat fotky ženy a dětí ožranům a doma slzet a prosit za odpuštění. Fuj!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rockangel
Datum: 18.07.14 10:13

Ano, chodíme spolu... ale když jsem onemocněla tak se celý týden o mě staral a dělal úplně všechno. Taky když dostávám své dny každý měsíc tak u mé postele sedí a dělá zase vše. A déle než měsíc už jsem u něho i byla... Taky mi kupuje docela drahé věci na svůj plat (plat průvodčího ČD) když musí otáčet každou korunou. On už mě taky přestavil rodičům a oni mě znají.

S tím alkoholem se mi to nelíbilo nikdy. To je pravda. Ja taky zastupuji že stačí jeden den, jeden večer ale jeho to prý baví... Já vím taky že když je horko a on musí být v uniformě je k nesenesení, nebo ve stresových situacích taky zrovna není dvakrát přivětivý ...

Já právě nevím co mám dělat, tak jsem se otočila na Vás všechny. Děkuji všem za názory.

Datum: 18.07.14 08:28
avatar
Tady je evidentně jasné, že to dělal pravidelně pokaždé, když šel na tah s kámoši. Byla by to až moc velká náhoda, že zrovna jste přišla k němu nečekaně, když udělal svůj ojedinělý úlet. Takové náhody se ale dějí jen ve filmu.
Ohodnoceno: 1x
 

 

Datum: 18.07.14 08:57
Zdravím. Zajít na pivko na dva dny a být nedostupný není normální!
Myslím, že právě toto bylo důvodem jeho rozvodu.
Jeho názor na nevěru, který Vám řekl, je pochopitelný. Tou krásnou řečí Vám dal najevo, že sám parohy nesnese. A pak Vám přeci nebude vypravovat, že sám k sobě je daleko benevolentnější...
Jak zde již zaznělo mnohokrát - dělá to zřejmě pravidelně. Umí jen hezky kecat... BIČ A PRYČ! M
Ohodnoceno: 0x
 
Od: misulajs*
Datum: 29.07.14 20:33

je to vaše rozhodnutí,ale já bych ho poslala do p**** :D takové věci neodpouštím. na to, kolik mu je let se chová jako debil.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hop®
Datum: 29.07.14 23:28
avatar

Docela jednoznačné odsouzení člověka, o kterém nic nevíme. Neregistrovaná tazatelka se tu třeba jen vybrečela z momentální depky a Vy byste hned někoho neznámého posílala do řiti? Já bych nejradši také slyšel názor toho "debila", jak mu říkáte. Važte slova...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.07.14 03:30
avatar

Okamžitě se s ním rozejděte. Když to neuděláte hned, budete za pár let litovat. Je naprosto jisté, že tyto úlety s jinýma ženskýma provozuje pravidelně vždy když jde na tah i když to nepřizná. Proto taky "chlastá" vždy 2 dny, že. Přestaňte si lhát a omlouvat ho. Prostě si nabrnknul mladou nezkušenou kočku a teď na ni hraje divadlo. Jste mladá, nejste tlustá, akorát jste ještě ve svém věku naivní a necháte se oblbnout řečičkami starého zkušeného proutníka. Uvědomte si, že za chlapa mluví činy, ne slova a nahrané citové výlevy. Takže vemte rozum do hrsti a začněte si hledat nějakého mladšího solidního chlapa. Nebuďte líná udělat ráznou změnu. Nekažte si život s prolhaným alkoholikem, který se už nikdy nezmění.

Btw. myslíte si, že kdybyste tam náhodou nepřijela, že by Vám o tom "úletu" řekl? Asi ne, že? Takže tolik k jeho upřímnosti.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.