Jak se zbavit nepřizpůsobivých

Od: Datum: 17.07.14 09:17 odpovědí: 3 změna: 17.07.14 10:39

Dobrý den,. Bydlíme vedle bývalých lázní, kde se po revoluci měnili majitelé, lázně přestali provozovat a nechali zchátrat, rozkrást sběrači kovů. Současným majitelem je Pražská produkční společnost, která si na objekt nabrala 8mil. půjček a o objekt se nestará. V areálu se usídlili bezdomovci, kteří nás velmi obtěžují hlukem.Denně, od rána a hlavně v noci ožralí, nebo zfetovaní řvou a nemůžeme skoro ani spát. Byla sepsána petice obyvateli domu, policie zasahuje obden, stavební úřad nakázal majiteli zabezpečit objekt, ovšem nestalo se. Při posledním telefonátu na městskou policii nám bylo řečeno, že nevyjedou, protože majitel si nepřeje, aby zasahovali...Co s tím? Jak postupovat? Přikládám odkaz pro ilustraci, jak to zde vypadá. http://ustecky.denik.cz/zprav…em-zlodeju-kovu-20140620.html

Přece musí existovat cesta, jak se domoci nápravy...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: allesgute
Datum: 17.07.14 09:38

Každý den třeba 100X...bych telefonoval a "otravoval" městskou policii.To že si majitel nepřeje aby zasahovali a proto nezasahují je totální nesmysl a přijde mi to skoro jako výmluva MP.To přece není možné.To by se tam mohly taky "važdit","exhibovat","mlátit" a nevím co všechno dělat a jen proto že si to nepřeje majitel tam nezasahovat a nechat to tam rozsekat..

Vydržte a stěžujte si pořád a stále kde se dá.Ono to vaše "stěžování" pak někomu bude lézt krkem a začne se to řešit.Nic jiného vám ani nezbude.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.07.14 09:43

Já bych zkusil vydržet.Po ukradení posledního kovového překladu by se stavba mohla zhroutit a zloděje pohřbít.

Pak by se o problém třeba začala policie zajímat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: madla*
Datum: 17.07.14 10:39

Vypadá to na to, že majitel objekt koupil hlavně kvůli pozemku. Ted čeká, až nepřízpusobiví objekt rozbourají a on jen ruiny odklidí. Radím taky vydržet, nestěžovat si a čekat, čím dřív to rozeberou do mrtě tím líp. Většinou to končí, že se to celý zhroutí a někoho to zraní, nebo zabije. Vy budete z obliga, protože jste na to upozornovali a nic se nedělo, odnesou to pocajti.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.