Era - je limit pro výběr na poště?

Od: Datum: 15.07.14 17:52 odpovědí: 5 změna: 15.07.14 22:15

Ahoj,

mám studentský účet Era Junior a nastaven týdenní limit 10 000,-, který platí jak na internet tak na bankomaty.

Platí tento limit i na poště (tedy partnerské pobočce Era)?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.07.14 18:15

Není

doplněno 15.07.14 18:49:

Výběr nad limit se neplatí

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.07.14 22:15

Pokud se neplatí, tak by to byla alespoň jedna pozitivní zpráva. :)

Datum: 15.07.14 18:19
Je to už asi 5 let co jsem od nich odešel ale vím že tenkrát existovala možnost vybrat na pobočce i vyšší částku než byl nastavený limit ale pro jistotu bylo dobře na poštu předem zavolat a vyšší výběr sí domluvit aby vůbec na menší poště měli dostatek prostředků na vyplacení.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.07.14 18:32

Zkoušela jsem projet ceník Ery. Vypadly mě oči, co všechno je dnes již zpoplatněněné. To už je věda. Je to všechno tak zbytečně složité. Chtěla jsem jenom říci, že nadlimitní výběr na pobočce byl zpoplatněn nějakou sazbou. Chtěla jsem tento poplatek najít a napsat Vám ho. Ale je to nad moje schopnosti. Proto Vám poradím, zavolejte na bezplatnou linku 800 210 210, kde Vám jistě řeknou vše potřebné, zadarmo nadlimitní výběr určitě nebude.

Datum: 15.07.14 20:35
To byl taky důvod proč jsem se s poštovní bankou rozloučil. Těch poplatků . . .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.