Hypoteka do 1mio - dostanu ji?

Od: Datum: 15.07.14 13:52 odpovědí: 1 změna: 15.07.14 20:10

Ahoj,

podnikam jako osvc, je mi 30, jedno dite, svobodny. rad bych si pristi rok vzal hypoteku na domek, pocitam neco starsiho okolo 700-800 tis. k postupne rekonstrukci. Nechci se proste moc zadluzovat.

Problem je, ze danim pausalem a mam tedy prijmy okolo 200 tis. rocne. Mam moznost, nechat se od zimy zamestnat za cca 15 tis. cisteho. Mozna by se dalo domluvit i na dobe neurcite.

Zajimalo by mne proto, jake mate s bankami zkusenosti, zda mam sanci dostat hypo, pokud bych byl zamestnany treba od prosince, nebo se to posuzuje nekolik let dozadu? Spoluzadatele bohuzel nemuzu mit, hotovost pocitam okolo 100 tis., radeji bych si nechal penize na pocatecni rekonstrukci (topeni / zatepleni / okna).

Ucet mam ted u FIO a mbank, nebylo by rozumne zalozit si uz ted nejaky ucet u vetsi banky? Jsem byvaly klient CS - kdyz sem u nich rusil ucet, pry se mam v budoucnu s hypotekou prijit zeptat, ze mne radi uvidi.

Diky za prakticke informace,

P.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc*
Datum: 15.07.14 20:10

jako živnostník máte lepší možnosti u stávající banky, která vidí vaši bonitu - ostatní chtějí dokladovost a mají určité podezření..strach...

mBanka má slušná procenta na úroky - jedny z lepších na trhu...zkuste jejich on-line kalkulačku a nebo dotaz ze svého bankovnictví... třeba se vám podaří..

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.